|
Event 104 Boys 9,10,11 & 12 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 37.40 | 35.50 | 33.60 | B | 46.20 | 42.00 | 39.20 | C | 52.00 | 47.00 | 44.10 |
|
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Beau Dickerson |
South Axholm |
57.92 |
47.33 |
5.0 |
-10.59 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Alfie Nixon |
South Axholm |
38.54 |
38.08 |
2.0 |
-0.46 |
Event 106 Boys 13, 14, 15+ yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 35.10 | 33.70 | 31.40 | B | 40.60 | 38.80 | 37.00 | C | 45.50 | 43.50 | 41.50 |
|
14yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Leo Maloigne |
South Axholm |
42.42 |
43.49 |
6.0 |
+1.07 |
14yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Rohan Addlesee |
South Axholm |
53.53 |
51.85 |
6.0 |
-1.68 |
Event 107 Girls 13, 14, 15+ yrs 100m Freestyle
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 1:02.00 | 1:00.90 | 59.60 | B | 1:13.80 | 1:12.00 | 1:10.80 | C | 1:21.00 | 1:18.00 | 1:14.50 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
1:33.09 |
1:32.05 |
5.0 |
-1.04 |
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
1:23.66 |
1:29.41 |
4.0 |
+5.75 |
Event 109 Boys 10, 11, 12 yrs 100m Breaststroke
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 1:32.80 | 1:26.00 | 1:20.50 | B | 1:56.30 | 1:45.80 | 1:37.00 | C | 2:13.00 | 1:59.00 | 1:50.50 |
|
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Alfie Nixon |
South Axholm |
1:40.77 |
1:38.19 |
6.0 |
-2.58 |
Event 110 Girls 10, 11, 12 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 32.80 | 31.30 | 29.90 | B | 39.60 | 36.50 | 35.10 | C | 44.60 | 41.00 | 39.50 |
|
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
7 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
41.18 |
40.42 |
|
-0.76 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
7 |
Niamh Noble |
South Axholm |
35.96 |
37.07 |
|
+1.11 |
Event 112 Girls 13, 14, 15+ yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 32.80 | 32.10 | 31.30 | B | 38.30 | 37.80 | 37.40 | C | 43.00 | 42.60 | 41.90 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
43.68 |
44.55 |
4.0 |
+0.87 |
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
41.84 |
43.02 |
6.0 |
+1.18 |
Event 113 Boys 9,10,11 & 12 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 36.40 | 34.10 | 32.30 | B | 43.90 | 40.40 | 37.50 | C | 49.50 | 45.50 | 42.40 |
|
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
6 |
Beau Dickerson |
South Axholm |
49.75 |
49.42 |
1.0 |
-0.33 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Alfie Nixon |
South Axholm |
40.87 |
41.95 |
3.0 |
+1.08 |
Event 115 Boys 13, 14, 15+ yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 27.70 | 26.60 | 25.00 | B | 32.50 | 31.30 | 30.00 | C | 36.60 | 35.00 | 33.60 |
|
14yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Leo Maloigne |
South Axholm |
33.71 |
34.30 |
6.0 |
+0.59 |
14yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Rohan Addlesee |
South Axholm |
39.20 |
38.53 |
6.0 |
-0.67 |
Event 116 Girls 13, 14, 15+ yrs 100m Breaststroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 1:18.10 | 1:15.80 | 1:12.00 | B | 1:33.80 | 1:28.80 | 1:26.50 | C | 1:47.00 | 1:41.00 | 1:36.50 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
1:50.00 |
1:51.69 |
6.0 |
+1.69 |
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
1:46.74 |
1:51.17 |
5.0 |
+4.43 |
Event 118 Boys 10, 11, 12 yrs 100m Freestyle
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 1:10.60 | 1:06.60 | 1:02.50 | B | 1:30.30 | 1:23.40 | 1:16.40 | C | 1:44.00 | 1:35.00 | 1:26.00 |
|
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Beau Dickerson |
South Axholm |
1:31.94 |
1:26.98 |
4.0 |
-4.96 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Alfie Nixon |
South Axholm |
1:13.94 |
1:12.37 |
5.0 |
-1.57 |
Event 119 Girls 10, 11, 12 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 42.70 | 40.10 | 38.00 | B | 51.30 | 47.00 | 44.50 | C | 57.70 | 52.70 | 50.00 |
|
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
47.83 |
47.06 |
6.0 |
-0.77 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Niamh Noble |
South Axholm |
49.75 |
49.18 |
3.0 |
-0.57 |
Event 121 Girls 13, 14, 15+ yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 31.70 | 31.00 | 28.30 | B | 37.00 | 36.20 | 35.30 | C | 41.60 | 40.70 | 39.80 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
50.79 |
53.09 |
2.0 |
+2.30 |
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
38.46 |
41.76 |
6.0 |
+3.30 |
Event 201 Boys 200m Ind Medley
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 2:50.00 | 2:41.00 | B | 3:22.30 | 3:06.80 | C | 3:55.00 | 3:30.80 |
|
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Alfie Nixon |
South Axholm |
3:07.23 |
3:05.71 |
3.0 |
-1.52 |
Event 202 Girls 100m Ind Medley
|
Cut-offs |
10 | A | 1:20.80 | B | 1:40.80 | C | 1:53.40 |
|
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
6 |
Neve Wilkinson |
South Axholm |
1:47.97 |
1:48.47 |
1.0 |
+0.50 |
Event 203 Boys 13, 14, 15+ yrs 200m Ind Medley
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 2:33.20 | 2:26.00 | 2:19.00 | B | 2:53.30 | 2:43.40 | 2:35.80 | C | 3:13.10 | 2:59.00 | 2:51.20 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Oliver Crow |
South Axholm |
3:36.05 |
3:29.59 |
4.0 |
-6.46 |
14yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Rohan Addlesee |
8.4 Did not touch at turn with both hands |
Event 204 Girls 9,10,11 & 12 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 37.40 | 35.50 | 33.90 | B | 45.20 | 41.20 | 39.80 | C | 50.70 | 46.00 | 44.60 |
|
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Neve Wilkinson |
South Axholm |
48.62 |
50.79 |
6.0 |
+2.17 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Joanna McCallum |
South Axholm |
39.28 |
39.11 |
4.0 |
-0.17 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Amelia Wilkinson |
South Axholm |
42.45 |
41.37 |
4.0 |
-1.08 |
5 |
Eva Phillipson |
South Axholm |
43.38 |
42.76 |
2.0 |
-0.62 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Niamh Noble |
South Axholm |
47.21 |
47.92 |
3.0 |
+0.71 |
Event 206 Girls 13, 14, 15+ yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 36.60 | 35.80 | 32.40 | B | 42.90 | 41.70 | 40.80 | C | 48.10 | 46.80 | 45.70 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
51.14 |
51.52 |
6.0 |
+0.38 |
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Lizzie McCallum |
South Axholm |
39.18 |
39.35 |
5.0 |
+0.17 |
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
46.53 |
49.66 |
5.0 |
+3.13 |
Event 207 Boys 13, 14, 15+ yrs 100m Freestyle
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 59.20 | 57.00 | 53.90 | B | 1:10.50 | 1:07.20 | 1:03.90 | C | 1:17.50 | 1:13.00 | 1:09.00 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
6 |
Oliver Crow |
South Axholm |
1:32.55 |
1:32.12 |
1.0 |
-0.43 |
14yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Leo Maloigne |
South Axholm |
1:19.58 |
1:19.74 |
6.0 |
+0.16 |
2 |
Rohan Addlesee |
South Axholm |
1:28.40 |
1:30.40 |
5.0 |
+2.00 |
15yrs & Over B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Kristopher Asher |
South Axholm |
1:02.54 |
1:05.82 |
5.0 |
+3.28 |
Event 209 Girls 10, 11, 12 yrs 100m Breaststroke
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 1:33.30 | 1:25.90 | 1:21.30 | B | 1:54.30 | 1:44.50 | 1:37.50 | C | 2:08.00 | 1:59.00 | 1:52.00 |
|
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Neve Wilkinson |
South Axholm |
2:00.64 |
2:02.69 |
2.0 |
+2.05 |
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
1:46.19 |
1:47.03 |
6.0 |
+0.84 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Joanna McCallum |
South Axholm |
1:36.85 |
1:35.58 |
4.0 |
-1.27 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Eva Phillipson |
South Axholm |
1:46.06 |
1:48.76 |
3.0 |
+2.70 |
5 |
Niamh Noble |
South Axholm |
1:52.52 |
1:49.07 |
2.0 |
-3.45 |
12yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Amelia Wilkinson |
7.4 Leg movements not on same plane |
Event 210 Boys 10, 11, 12 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 32.40 | 30.80 | 29.10 | B | 39.14 | 36.20 | 34.00 | C | 43.80 | 40.60 | 38.00 |
|
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Alfie Nixon |
South Axholm |
33.61 |
34.08 |
6.0 |
+0.47 |
Event 211 Girls 13, 14, 15+ yrs 100m Butterfly
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 1:08.80 | 1:07.70 | 1:02.40 | B | 1:22.30 | 1:19.20 | 1:15.70 | C | 1:31.50 | 1:27.00 | 1:20.50 |
|
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Lizzie McCallum |
South Axholm |
1:13.88 |
1:13.47 |
6.0 |
-0.41 |
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
1:36.15 |
1:53.87 |
5.0 |
+17.72 |
Event 212 Boys 13, 14, 15+ yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 31.60 | 30.50 | 28.40 | B | 37.10 | 35.70 | 33.10 | C | 41.40 | 40.00 | 37.00 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Oliver Crow |
South Axholm |
45.80 |
46.28 |
4.0 |
+0.48 |
14yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Rohan Addlesee |
South Axholm |
52.43 |
53.79 |
6.0 |
+1.36 |
15yrs & Over B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Kristopher Asher |
South Axholm |
34.30 |
36.33 |
4.0 |
+2.03 |
Event 213 Girls 9,10,11 & 12 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 36.30 | 34.50 | 32.70 | B | 44.00 | 40.40 | 38.70 | C | 49.50 | 45.50 | 43.50 |
|
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
6 |
Neve Wilkinson |
South Axholm |
53.95 |
55.53 |
1.0 |
+1.58 |
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
49.43 |
51.94 |
2.0 |
+2.51 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Joanna McCallum |
South Axholm |
34.06 |
35.53 |
4.0 |
+1.47 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Amelia Wilkinson |
South Axholm |
42.90 |
42.00 |
5.0 |
-0.90 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Niamh Noble |
South Axholm |
42.75 |
43.95 |
5.0 |
+1.20 |
4 |
Eva Phillipson |
South Axholm |
43.43 |
46.00 |
3.0 |
+2.57 |
Event 214 Boys 10, 11, 12 yrs 100m Backstroke
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 1:21.40 | 1:15.30 | 1:10.90 | B | 1:42.80 | 1:33.50 | 1:26.10 | C | 1:58.50 | 1:47.50 | 1:38.50 |
|
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Alfie Nixon |
South Axholm |
1:20.96 |
1:21.75 |
4.5 |
+0.79 |
Event 215 Girls 13, 14, 15+ yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 29.00 | 28.50 | 27.90 | B | 34.10 | 33.10 | 32.40 | C | 38.50 | 37.00 | 36.00 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
41.53 |
40.89 |
6.0 |
-0.64 |
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Lizzie McCallum |
South Axholm |
29.35 |
29.95 |
5.0 |
+0.60 |
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Caitlin Bradwell |
South Axholm |
36.96 |
40.28 |
6.0 |
+3.32 |
Event 216 Boys 13, 14, 15+ yrs 100m Breaststroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 1:15.30 | 1:12.20 | 1:07.40 | B | 1:29.90 | 1:24.80 | 1:21.00 | C | 1:40.00 | 1:33.50 | 1:29.00 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Oliver Crow |
South Axholm |
1:55.74 |
1:53.09 |
5.0 |
-2.65 |
14yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Leo Maloigne |
South Axholm |
1:34.37 |
1:38.52 |
6.0 |
+4.15 |
14yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Rohan Addlesee |
7.6 Did not touch at turn with both hands |
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Kristopher Asher |
South Axholm |
1:23.09 |
1:29.07 |
6.0 |
+5.98 |
Event 218 Girls 10, 11, 12 yrs 100m Freestyle
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 1:12.10 | 1:07.20 | 1:03.70 | B | 1:30.50 | 1:23.10 | 1:16.90 | C | 1:41.00 | 1:31.00 | 1:26.00 |
|
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
9 |
Neve Wilkinson |
South Axholm |
1:37.91 |
1:38.39 |
|
+0.48 |
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Elodie Maloigne |
South Axholm |
1:28.95 |
1:36.15 |
4.0 |
+7.20 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Joanna McCallum |
South Axholm |
1:14.22 |
1:16.38 |
2.0 |
+2.16 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
6 |
Amelia Wilkinson |
South Axholm |
1:24.40 |
1:21.41 |
1.0 |
-2.99 |
8 |
Niamh Noble |
South Axholm |
1:21.03 |
1:24.02 |
|
+2.99 |
9 |
Eva Phillipson |
South Axholm |
1:24.55 |
1:25.79 |
|
+1.24 |
Event 219 Boys 10, 11, 12 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | A | 42.50 | 40.00 | 37.50 | B | 50.30 | 46.90 | 43.40 | C | 56.60 | 52.60 | 48.70 |
|
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Alfie Nixon |
South Axholm |
45.21 |
44.79 |
5.0 |
-0.42 |
Event 220 Girls 13, 14, 15+ yrs 100m Backstroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 1:08.80 | 1:07.60 | 1:05.90 | B | 1:22.50 | 1:18.50 | 1:16.60 | C | 1:32.50 | 1:25.00 | 1:20.00 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Natalia Bradwell |
South Axholm |
1:38.80 |
1:38.74 |
5.0 |
-0.06 |
14yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Lizzie McCallum |
South Axholm |
1:12.40 |
1:14.38 |
6.0 |
+1.98 |
Event 221 Boys 13, 14, 15+ yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
13 | 14 | 15+ | A | 30.50 | 29.20 | 27.10 | B | 35.70 | 34.00 | 32.50 | C | 40.50 | 38.00 | 36.60 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Oliver Crow |
South Axholm |
46.18 |
46.99 |
4.0 |
+0.81 |
14yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Leo Maloigne |
South Axholm |
38.29 |
38.60 |
6.0 |
+0.31 |
2 |
Rohan Addlesee |
South Axholm |
54.35 |
55.81 |
5.0 |
+1.46 |
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
11 |
Kristopher Asher |
South Axholm |
29.62 |
32.16 |
|
+2.54 |