Sprints banner logo
Event Entries Report for South Axholme Sharks
Back to Index              Entries by Swimmer
Please let your club entry Secretary know immediately if you spot any errors.
 
Event 101 - Event 101: Girls 100m Ind Medley
  Name Age Time  
  Isla Asher 12 NT        
  Hannah Barker 15 1:27.46        
  Cecilia Cauchie 11 NT        
  Georgia Drury 12 1:25.50        
  Emily Exton 15 NT        
  Niamh Noble 12 1:25.50        
  Amelia Wilkinson 12 1:35.65        
 
Event 102 - Event 102: Boys 100m Ind Medley
  Name Age Time  
  Rohan Addlesee 14 1:54.85        
  Oliver Crow 13 1:45.17        
  Leo Maloigne 14 1:25.40        
 
Event 103 - Event 103: Girls 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Isla Asher 12 1:00.58        
  Cecilia Cauchie 11 NT        
  Georgia Drury 12 53.76        
  Elodie Maloigne 11 49.51        
  Niamh Noble 12 50.06        
  Amelia Wilkinson 12 44.47        
 
Event 104 - Event 104: Boys 50m Breaststroke
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 105 - Event 105: Girls 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Hannah Barker 15 40.49        
  Emily Exton 15 NT        
  Annie Wilson 15 35.07        
 
Event 106 - Event 106: Boys 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Rohan Addlesee 14 41.77        
  Oliver Crow 13 41.82        
  Leo Maloigne 14 33.72        
 
Event 107 - Event 107: Girls 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Isla Asher 12 58.65        
  Cecilia Cauchie 11 NT        
  Georgia Drury 12 57.50        
  Elodie Maloigne 11 47.83        
  Niamh Noble 12 50.35        
  Amelia Wilkinson 12 53.64        
 
Event 108 - Event 108: Boys 50m Backstroke
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 109 - Event 109: Girls 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Hannah Barker 15 35.92        
  Emily Exton 15 NT        
  Annie Wilson 15 32.03        
 
Event 110 - Event 110: Boys 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Rohan Addlesee 14 57.12        
  Oliver Crow 13 52.99        
  Leo Maloigne 14 38.83        
 
Event 111 - Event 111: Girls 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Isla Asher 12 46.94        
  Cecilia Cauchie 11 NT        
  Georgia Drury 12 50.72        
  Elodie Maloigne 11 41.18        
  Niamh Noble 12 35.83        
  Amelia Wilkinson 12 35.88        
 
Event 112 - Event 112: Boys 50m Butterfly
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 113 - Event 113: Girls 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Hannah Barker 15 41.10        
  Emily Exton 15 NT        
  Annie Wilson 15 35.22        
 
Event 114 - Event 114: Boys 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Rohan Addlesee 14 57.56        
  Oliver Crow 13 56.30        
  Leo Maloigne 14 42.42        
 
Event 115 - Event 115: Girls 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Isla Asher 12 58.44        
  Georgia Drury 12 1:07.00        
  Elodie Maloigne 11 49.43        
  Niamh Noble 12 53.23        
  Amelia Wilkinson 12 42.96        
 
Event 116 - Event 116: Boys 50m Freestyle
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 117 - Event 117: Girls 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Hannah Barker 15 46.03        
  Emily Exton 15 NT        
  Annie Wilson 15 38.40        
 
Event 118 - Event 118: Boys 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Rohan Addlesee 14 53.69        
  Oliver Crow 13 48.30        
  Leo Maloigne 14 40.84        
 
Event 201 - Event 201: Girls 100m Ind Medley
  Name Age Time  
  Natalia Bradwell 13 1:19.60        
  Holly Hadfield 13 1:19.60        
  Beth Lewis 10 1:46.82        
  Neve Wilkinson 10 1:38.90        
 
Event 202 - Event 202: Boys 100m Ind Medley
  Name Age Time  
  Beau Dickerson 11 1:48.20        
 
Event 203 - Event 203: Girls 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Beth Lewis 10 52.78        
  Neve Wilkinson 10 50.63        
 
Event 204 - Event 204: Boys 50m Breaststroke
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 205 - Event 205: Girls 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Natalia Bradwell 13 52.61        
  Holly Hadfield 13 1:08.80        
 
Event 206 - Event 206: Boys 50m Freestyle
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 207 - Event 207: Girls 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Beth Lewis 10 57.34        
  Neve Wilkinson 10 57.14        
 
Event 208 - Event 208: Boys 50m Backstroke
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 209 - Event 209: Girls 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Natalia Bradwell 13 42.39        
  Holly Hadfield 13 40.12        
 
Event 210 - Event 210: Boys 50m Butterfly
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 211 - Event 211: Girls 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Beth Lewis 10 44.22        
  Neve Wilkinson 10 42.44        
 
Event 212 - Event 212: Boys 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Beau Dickerson 11 1:19.98        
 
Event 213 - Event 213: Girls 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Natalia Bradwell 13 45.18        
  Holly Hadfield 13 43.66        
 
Event 214 - Event 214: Boys 50m Breaststroke
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 215 - Event 215: Girls 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Beth Lewis 10 52.13        
  Neve Wilkinson 10 53.95        
 
Event 216 - Event 216: Boys 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Beau Dickerson 11 40.06        
 
Event 217 - Event 217: Girls 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Natalia Bradwell 13 51.34        
  Holly Hadfield 13 53.78        
 
Event 218 - Event 218: Boys 50m Backstroke
  Name Age Time  
No entries in this event