Splits
|
||||||||
Keira Bainbridge |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
3rd | 1:32.31 |
|
4.0 | -4.78 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 35.91 |
|
1.0 | +0.23 | |||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
1st | 40.71 |
|
6.0 | +0.23 | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 47.56 |
|
5.0 | +0.33 | |||
Jimmy Beckitt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley (C Grade)
|
2nd | 1:28.47 |
|
5.0 | -3.40 | |||
Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 34.84 |
|
3.0 | -1.85 | |||
Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 44.65 |
|
6.0 | -5.34 | |||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
1st | 45.91 |
|
6.0 | -1.96 | |||
Boys 50m Backstroke |
TKT | 40.77 | 39.28 | -1.49 | ||||
Molly Beckitt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
1st | 2:01.78 |
|
6.0 | -4.61 | |||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
5th | 58.42 |
|
2.0 | -3.88 | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
8th | 1:00.43 |
|
-1.37 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
6th | 48.86 |
|
1.0 | -2.47 | |||
Thomas Blunn |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley (C Grade)
|
7th | NT |
|
npt | ||||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
20th | NT |
|
npt | ||||
Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
13th | NT |
|
npt | ||||
Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
10th | NT |
|
npt | ||||
Imogen Bradley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
1st | 1:21.27 |
|
6.0 | -0.31 | |||
Girls 50m Butterfly |
TKT | 42.31 | 35.91 | -6.40 | ||||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
1st | 43.53 |
|
6.0 | -1.29 | |||
Eleanor Bridgman |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:39.37 | 1:26.19 | -13.18 | ||||
Girls 50m Backstroke |
TKT | 45.00 | 41.33 | -3.67 | ||||
Girls 50m Breaststroke |
TKT | 51.51 | 47.81 | -3.70 | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 35.00 | 34.46 | -0.54 | ||||
Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
3rd | 41.93 |
|
4.0 | -0.08 | |||
Ebony Burton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
9th | NT |
|
npt | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
18th | NT |
|
npt | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
14th | NT |
|
npt | ||||
Sophie Churms |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
6th | 1:53.19 |
|
1.0 | -6.30 | |||
Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
4th | 47.40 |
|
3.0 | -0.56 | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
10th | 1:03.82 |
|
-3.12 | ||||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
9th | 43.09 |
|
-0.43 | ||||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
5th | 48.75 |
|
2.0 | +4.68 | |||
Aimee-Lou Clewes-Crawford |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Girls 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Frankie Coward |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Boys 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Boys 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Boys 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Boys 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Connie Crowther |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:26.01 | 1:24.93 | -1.08 | ||||
Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
1st | 40.05 |
|
6.0 | -0.31 | |||
Girls 50m Breaststroke |
TKT | 44.09 | 43.39 | -0.70 | ||||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
2nd | 34.82 |
|
5.0 | +0.17 | |||
Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
1st | 39.34 |
|
6.0 | +1.25 | |||
Daisy Evers |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
8th | 1:49.03 |
|
-8.44 | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
9th | 48.19 |
|
-1.07 | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
25th | 59.54 |
|
-3.61 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
3rd | 44.09 |
|
4.0 | -3.70 | |||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
12th | 51.41 |
|
-3.17 | ||||
Tilly Evers |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
8th | 1:03.80 |
|
-5.53 | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
7th | 1:03.24 |
|
-4.21 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
12th | 58.54 |
|
-4.39 | ||||
Amy Gaffney |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
8th | 1:36.71 |
|
-1.55 | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 38.19 | 37.19 | -1.00 | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
6th | 45.06 |
|
1.0 | -2.24 | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
8th | 50.69 |
|
+0.29 | ||||
Neve Gaffney |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
20th | NT |
|
npt | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
16th | NT |
|
npt | ||||
Declan Goddard |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 35.48 |
|
6.0 | -1.41 | |||
Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
2nd | 35.27 |
|
5.0 | +3.83 | |||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
7th | 46.96 |
|
-0.17 | ||||
Lexi Goddard |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | NT | 1:37.31 | npt | ||||
Girls 50m Backstroke |
TKT | 50.02 | 45.97 | -4.05 | ||||
Girls 50m Breaststroke |
TKT | 56.20 | 51.70 | -4.50 | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 43.02 | 39.87 | -3.15 | ||||
Girls 50m Butterfly |
TKT | 49.00 | 46.52 | -2.48 | ||||
William Hartshorn |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Ellyn Hauser |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
5th | 1:29.66 |
|
2.0 | +0.06 | |||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 38.51 |
|
6.0 | +0.13 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
10th | 34.09 |
|
-0.03 | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
2nd | 39.11 |
|
5.0 | -0.55 | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
8th | 48.10 |
|
+0.60 | ||||
Abbey Hayles |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
9th | 1:37.81 |
|
-1.37 | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 39.31 | 37.25 | -2.06 | ||||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
9th | 44.99 |
|
+4.34 | ||||
Jessica Hubery |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:52.05 | 1:49.58 | -2.47 | ||||
Girls 50m Backstroke |
TKT | 50.00 | 44.68 | -5.32 | ||||
Girls 50m Breaststroke |
DQ | 7.5 Feet not turned out during the propulsive part of the kick |
||||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 42.90 | 39.59 | -3.31 | ||||
Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
3rd | 48.40 |
|
4.0 | +4.03 | |||
Amelia Hunt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
7th | 54.75 |
|
-1.94 | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 53.94 | 44.62 | -9.32 | ||||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
4th | NT |
|
3.0 | npt | |||
Matthew Jackson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley (C Grade)
|
4th | NT |
|
3.0 | npt | |||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
13th | NT |
|
npt | ||||
Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
10th | NT |
|
npt | ||||
Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
10th | NT |
|
npt | ||||
Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
8th | NT |
|
npt | ||||
Amelia Longden |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:28.02 | 1:25.69 | -2.33 | ||||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
1st | 34.24 |
|
6.0 | -0.22 | |||
Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
4th | 38.38 |
|
3.0 | +1.22 | |||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
7th | 45.41 |
|
+0.84 | ||||
Marley McClelland |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:51.40 | 1:39.24 | -12.16 | ||||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
3rd | 55.46 |
|
4.0 | +0.97 | |||
Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
3rd | 48.07 |
|
4.0 | +1.66 | |||
Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 50.47 |
|
6.0 | -2.13 | |||
Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
2nd | 40.02 |
|
5.0 | -2.48 | |||
Robbie Mellor |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 50m Backstroke |
DQ | 6.5 Not on the back at finish |
||||||
Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 51.08 |
|
3.0 | +4.69 | |||
Emma Mitchell |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:22.50 | 1:19.15 | -3.35 | ||||
Girls 50m Butterfly |
TKT | 37.06 | 35.02 | -2.04 | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 33.75 | 31.92 | -1.83 | ||||
Girls 50m Backstroke |
TKT | 37.02 | 36.00 | -1.02 | ||||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 43.01 |
|
5.0 | -0.69 | |||
Katy Mould |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
37th | 1:04.97 |
|
-3.75 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
25th | 56.30 |
|
-5.46 | ||||
Sam Mould |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
1st | 1:19.48 |
|
6.0 | -4.48 | |||
Boys 50m Freestyle |
TKT | 31.09 | 29.64 | -1.45 | ||||
Boys 50m Butterfly |
TKT | 35.14 | 33.93 | -1.21 | ||||
Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 41.72 |
|
5.0 | -0.23 | |||
Leah Mullins |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
5th | 1:23.20 |
|
2.0 | +0.11 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 32.67 |
|
1.0 | +0.43 | |||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
4th | 38.78 |
|
3.0 | +1.06 | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 44.51 |
|
5.0 | +0.22 | |||
Jessica Nally |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
10th | 1:43.96 |
|
-5.39 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 37.93 |
|
6.0 | -0.09 | |||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
14th | 48.68 |
|
-3.27 | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
14th | 56.73 |
|
-1.52 | ||||
Lydia Newell |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:56.75 | 1:51.68 | -5.07 | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
4th | 52.25 |
|
3.0 | +0.86 | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
16th | 1:07.53 |
|
-2.54 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 43.71 |
|
6.0 | +1.00 | |||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
4th | 56.36 |
|
3.0 | -3.68 | |||
Grace Newsam |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Neve Rimmington |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
DQ | 8.3 Breaststroke kick used |
||||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
11th | 53.52 |
|
-2.29 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
4th | 41.00 |
|
3.0 | +0.01 | |||
Girls 50m Butterfly |
DQ | 4.4 Starting before the starting signal |
||||||
Zac Roper |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley (C Grade)
|
1st | NT |
|
6.0 | npt | |||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
10th | 53.17 |
|
-1.86 | ||||
Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
5th | 42.36 |
|
2.0 | -1.09 | |||
Lola Shepherd |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
3rd | 1:55.48 |
|
4.0 | -13.09 | |||
Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
3rd | 44.64 |
|
4.0 | +1.53 | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
1st | 58.12 |
|
6.0 | -3.21 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 39.63 |
|
1.0 | +2.59 | |||
Harvey Stevenson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
3rd | 1:33.37 |
|
4.0 | -2.51 | |||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
5th | 48.62 |
|
2.0 | +1.16 | |||
Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 41.04 |
|
5.0 | +0.15 | |||
Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
3rd | 44.95 |
|
4.0 | -1.28 | |||
Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 35.64 |
|
4.0 | -0.69 | |||
Jennii Suphanit |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Girls 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Thomas Taverner |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 30.13 |
|
3.0 | -1.11 | |||
Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
4th | 37.56 |
|
3.0 | +1.19 | |||
Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
2nd | 35.31 |
|
5.0 | +1.05 | |||
Ella Telling-Jones |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
10th | 1:53.44 |
|
-11.33 | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
20th | 49.56 |
|
-0.96 | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
34th | 58.62 |
|
+0.16 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
14th | 42.03 |
|
+1.25 | ||||
Olivia Telling-Jones |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
3rd | 1:01.14 |
|
4.0 | -1.47 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 48.06 |
|
3.0 | -1.19 | |||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
5th | NT |
|
2.0 | npt | |||
Isobel Watson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:36.16 | 1:29.16 | -7.00 | ||||
Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
6th | 42.03 |
|
1.0 | -0.38 | |||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 48.93 |
|
5.0 | -1.36 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 36.62 |
|
4.0 | -0.68 | |||
Martha Watson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | NT | 1:55.40 | npt | ||||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
4th | 1:00.34 |
|
3.0 | +0.08 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
5th | 49.21 |
|
2.0 | -2.07 | |||
Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
4th | 57.37 |
|
3.0 | -3.02 |