Splits
|
||||||||
Vladislav Akula |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley (C Grade)
|
1st | 1:36.21 |
|
6.0 | -13.35 | |||
Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 33.01 |
|
1.0 | -1.44 | |||
Boys 50m Butterfly |
TKT | 41.64 | 37.72 | -3.92 | ||||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
4th | 51.36 |
|
3.0 | -5.08 | |||
Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
1st | 37.04 |
|
6.0 | -0.76 | |||
Thomas Barley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley (B Grade)
|
3rd | 1:34.14 |
|
4.0 | -1.41 | |||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
4th | 50.54 |
|
3.0 | -1.32 | |||
Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
3rd | 44.94 |
|
4.0 | +0.70 | |||
Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 43.93 |
|
6.0 | +0.59 | |||
Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 37.28 |
|
4.0 | +0.99 | |||
Ava Burkill |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:54.06 | 1:31.97 | -22.09 | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
6th | 44.06 |
|
1.0 | +1.29 | |||
Girls 50m Breaststroke |
DQ | 10.2 A swimmer did not cover the whole distance - DNF |
||||||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
8th | 36.16 |
|
+0.04 | ||||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
2nd | 51.16 |
|
5.0 | -6.97 | |||
Jack Collins |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:41.50 | 1:17.51 | -23.99 | ||||
Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
2nd | 33.69 |
|
5.0 | -2.56 | |||
Boys 50m Butterfly |
TKT | 35.63 | 34.07 | -1.56 | ||||
Boys 50m Breaststroke |
TKT | 43.52 | 40.74 | -2.78 | ||||
Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
3rd | 38.53 |
|
4.0 | -1.72 | |||
Emily Davies |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
15th | NT |
|
npt | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
23rd | 1:03.06 |
|
-9.32 | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
27th | 1:04.85 |
|
-0.77 | ||||
Girls 50m Freestyle |
DQ | 4.4 Starting before the starting signal |
||||||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
21st | 1:01.66 |
|
+2.62 | ||||
Maisie Ebbage |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | NT | 1:45.09 | npt | ||||
Girls 50m Backstroke |
TKT | NT | 46.93 | npt | ||||
Girls 50m Breaststroke |
TKT | NT | 54.49 | npt | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | NT | 42.99 | npt | ||||
Girls 50m Butterfly |
DQ | 8.3 Alternating movement of legs or feet |
||||||
Corey Edwards |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
5th | NT |
|
2.0 | npt | |||
Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
6th | NT |
|
1.0 | npt | |||
Elizabeth Ellis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 50m Butterfly |
TKT | 37.00 | 35.53 | -1.47 | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 33.50 | 33.08 | -0.42 | ||||
Helena Ellis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | NT | 1:52.04 | npt | ||||
Girls 50m Backstroke |
TKT | NT | 51.64 | npt | ||||
Girls 50m Breaststroke |
TKT | NT | 1:03.73 | npt | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | NT | 50.90 | npt | ||||
Girls 50m Butterfly |
TKT | NT | 57.45 | npt | ||||
James Ellis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:49.50 | 1:28.63 | -20.87 | ||||
Boys 50m Breaststroke |
TKT | 55.80 | 49.71 | -6.09 | ||||
Boys 50m Backstroke |
TKT | 49.60 | 41.29 | -8.31 | ||||
Boys 50m Butterfly |
TKT | 48.60 | 40.78 | -7.82 | ||||
Boys 50m Freestyle |
TKT | 42.80 | 35.89 | -6.91 | ||||
Oscar Ellis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:36.13 | 1:21.48 | -14.65 | ||||
Boys 50m Freestyle |
TKT | 39.25 | 32.84 | -6.41 | ||||
Boys 50m Butterfly |
TKT | 45.82 | 37.77 | -8.05 | ||||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
1st | 51.38 |
|
6.0 | -7.33 | |||
Phoebe Ellis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
11th | 2:00.01 |
|
-13.55 | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
21st | 1:02.83 |
|
-11.87 | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
26th | 1:06.53 |
|
-4.72 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
9th | 51.66 |
|
-9.71 | ||||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
9th | 1:00.57 |
|
-12.94 | ||||
Sam Fisher |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley |
TKT | NT | 1:43.15 | npt | ||||
Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
1st | 53.38 |
|
6.0 | -1.40 | |||
Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
3rd | 47.96 |
|
4.0 | +3.32 | |||
Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | NT |
|
6.0 | npt | |||
Boys 50m Freestyle |
TKT | 50.90 | 40.63 | -10.27 | ||||
Eleanor Idle-Crane |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
13th | NT |
|
npt | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
11th | NT |
|
npt | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
25th | NT |
|
npt | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
13th | NT |
|
npt | ||||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
17th | NT |
|
npt | ||||
Lucas Johnson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:41.35 | 1:31.03 | -10.32 | ||||
Boys 50m Breaststroke |
TKT | 54.74 | 45.21 | -9.53 | ||||
Boys 50m Backstroke |
DQ | 6.4 Did not touch the wall during the turn |
||||||
Boys 50m Butterfly (C Grade)
|
2nd | 50.20 |
|
5.0 | -5.29 | |||
Boys 50m Freestyle |
TKT | 39.57 | 35.71 | -3.86 | ||||
Emily Kirk |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
1st | 1:53.83 |
|
6.0 | -0.93 | |||
Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 55.61 |
|
5.0 | -4.02 | |||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
3rd | 1:01.76 |
|
4.0 | -1.73 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 45.31 |
|
4.0 | +2.28 | |||
Girls 50m Butterfly |
TKT | NT | 55.38 | npt | ||||
Georgia Lakin |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:32.42 | 1:24.86 | -7.56 | ||||
Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
3rd | 40.24 |
|
4.0 | -0.16 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 35.90 |
|
4.0 | -1.21 | |||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
1st | 40.65 |
|
6.0 | -0.04 | |||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 46.78 |
|
5.0 | +0.11 | |||
Megan-Rose Lazenby |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (C Grade)
|
18th | 2:42.93 |
|
-42.74 | ||||
Girls 50m Backstroke (C Grade)
|
24th | 1:10.23 |
|
-16.42 | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
24th | 1:02.45 |
|
-0.83 | ||||
Girls 50m Freestyle (C Grade)
|
20th | 44.03 |
|
+1.88 | ||||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
22nd | NT |
|
npt | ||||
Paige Moore |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:17.70 | 1:14.43 | -3.27 | ||||
Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
1st | 34.71 |
|
6.0 | -0.53 | |||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 31.00 | 30.45 | -0.55 | ||||
Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 34.21 |
|
5.0 | +0.69 | |||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
1st | 41.04 |
|
6.0 | +0.48 | |||
William Moore |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley (C Grade)
|
2nd | 1:37.81 |
|
5.0 | -11.27 | |||
Boys 50m Freestyle |
TKT | 39.55 | 33.95 | -5.60 | ||||
Boys 50m Butterfly |
TKT | 45.83 | 38.63 | -7.20 | ||||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
3rd | 51.40 |
|
4.0 | -5.38 | |||
Boys 50m Backstroke |
TKT | 43.87 | 39.10 | -4.77 | ||||
Jennifer Powell |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
1st | 1:50.16 |
|
6.0 | -10.58 | |||
Girls 50m Backstroke |
TKT | NT | 46.56 | npt | ||||
Girls 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 1:00.50 |
|
5.0 | -4.58 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
5th | 43.17 |
|
2.0 | -1.97 | |||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | NT |
|
6.0 | npt | |||
Lucas Stallard |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 51.93 |
|
5.0 | -3.75 | |||
Boys 50m Freestyle |
TKT | 39.11 | 37.68 | -1.43 | ||||
Theo Thompson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:46.23 | 1:37.97 | -8.26 | ||||
Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
1st | NT |
|
6.0 | npt | |||
Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 48.24 |
|
5.0 | -2.36 | |||
Boys 50m Butterfly |
TKT | NT | 46.48 | npt | ||||
Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
1st | 40.34 |
|
6.0 | -1.95 | |||
Meagan White |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:17.70 | 1:16.51 | -1.19 | ||||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
1st | 31.46 |
|
6.0 | -0.14 | |||
Girls 50m Breaststroke |
TKT | 38.00 | 37.31 | -0.69 | ||||
Grace Whiteley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:40.85 | 1:28.21 | -12.64 | ||||
Girls 50m Backstroke |
TKT | 49.66 | 40.34 | -9.32 | ||||
Girls 50m Breaststroke |
TKT | 51.48 | 43.78 | -7.70 | ||||
Girls 50m Freestyle |
TKT | 41.91 | 35.37 | -6.54 | ||||
Girls 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 46.50 |
|
6.0 | -2.36 | |||
Jessica Wilson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley |
TKT | 2:00.85 | 1:44.73 | -16.12 | ||||
Girls 50m Backstroke |
TKT | 52.06 | 48.42 | -3.64 | ||||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
4th | 1:09.71 |
|
3.0 | -8.39 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
1st | 43.22 |
|
6.0 | +0.89 | |||
Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
2nd | 56.59 |
|
5.0 | -1.12 | |||
Katherine Wilson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
2nd | 1:32.28 |
|
5.0 | -5.94 | |||
Girls 50m Backstroke (B Grade)
|
8th | 41.26 |
|
+0.38 | ||||
Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
1st | 44.34 |
|
6.0 | +1.16 | |||
Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
4th | 34.65 |
|
3.0 | +0.93 | |||
Girls 50m Butterfly (B Grade)
|
9th | 41.22 |
|
+1.87 |