|
Event 101 Girls 11, 12, 15+ yrs 100m Ind Medley
|
Cut-offs |
11 | 12 | 13 | 14 | 15+ | A | 1:21.00 | 1:17.00 | 1:14.00 | 1:13.00 | 1:10.00 | B | 1:31.00 | 1:27.00 | 1:24.00 | 1:22.00 | 1:19.00 | C | 1:43.00 | 1:38.00 | 1:34.00 | 1:33.00 | 1:30.00 |
|
11yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Charlotte Whitehead |
South Holder |
1:26.10 |
1:23.61 |
5.0 |
-2.49 |
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
9 |
Lilian Hilton |
South Holder |
1:34.87 |
1:37.88 |
|
+3.01 |
11yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
1 |
Rhianna Foster |
South Holder |
1:21.06 |
1:19.32 |
|
-1.74 |
4 |
Freya Robinson |
South Holder |
1:31.05 |
1:28.81 |
|
-2.24 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
7 |
Isobel Daubney |
South Holder |
1:25.27 |
1:24.20 |
|
-1.07 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Mia Lamplough |
South Holder |
1:39.65 |
1:41.86 |
4.0 |
+2.21 |
12yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Millie Pannhausen |
6.6 Not on the back at finish |
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Jemima Cartwright |
South Holder |
1:16.53 |
1:17.49 |
2.0 |
+0.96 |
Event 102 Boys 9,10,13,14 yrs 100m Ind Medley
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | A | 1:28.00 | 1:21.00 | 1:16.00 | 1:11.00 | 1:08.00 | B | 1:38.00 | 1:32.00 | 1:26.00 | 1:20.00 | 1:17.00 | C | 1:51.00 | 1:43.00 | 1:36.00 | 1:31.00 | 1:27.00 |
|
9yrs Official Results
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Joshua Kelly |
South Holder |
1:44.36 |
1:39.98 |
5.0 |
-4.38 |
4 |
Markus Hilton |
South Holder |
2:05.35 |
1:56.59 |
3.0 |
-8.76 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Harry Hobson |
South Holder |
1:52.49 |
1:53.83 |
6.0 |
+1.34 |
10yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
3 |
Carl Milner |
South Holder |
1:44.25 |
1:37.91 |
|
-6.34 |
13yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Luke Stevenson |
6.6 Not on the back at finish |
Event 103 Girls 11,12 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 35.50 | 34.50 | B | 40.50 | 39.50 | C | 45.50 | 44.50 |
|
11yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Charlotte Whitehead |
South Holder |
39.25 |
39.59 |
4.0 |
+0.34 |
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Freya Robinson |
South Holder |
42.45 |
41.42 |
5.0 |
-1.03 |
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
8 |
Lilian Hilton |
South Holder |
46.92 |
48.90 |
|
+1.98 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Isobel Daubney |
South Holder |
38.05 |
38.74 |
3.0 |
+0.69 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
7 |
Millie Pannhausen |
South Holder |
48.81 |
46.86 |
|
-1.95 |
Event 104 Boys 9,10 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
10 | A | 43.50 | B | 49.50 | C | 56.50 |
|
9yrs Official Results
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Joshua Kelly |
South Holder |
57.25 |
57.42 |
4.0 |
+0.17 |
5 |
Markus Hilton |
South Holder |
1:07.43 |
1:03.06 |
2.0 |
-4.37 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
6 |
Carl Milner |
South Holder |
54.71 |
55.04 |
1.0 |
+0.33 |
9 |
Harry Hobson |
South Holder |
56.41 |
57.60 |
|
+1.19 |
10yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
1 |
Joseph Gay |
South Holder |
53.47 |
48.40 |
|
-5.07 |
Event 106 Boys 13, 14 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 28.50 | 27.50 | B | 31.50 | 30.50 | C | 36.50 | 34.50 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Luke Stevenson |
South Holder |
50.97 |
50.94 |
3.0 |
-0.03 |
Event 107 Girls 11,12 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 40.50 | 38.50 | B | 46.50 | 43.50 | C | 52.50 | 49.50 |
|
11yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Freya Robinson |
South Holder |
44.56 |
43.84 |
5.0 |
-0.72 |
3 |
Charlotte Whitehead |
South Holder |
45.05 |
44.50 |
4.0 |
-0.55 |
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Lilian Hilton |
South Holder |
54.50 |
54.08 |
3.0 |
-0.42 |
11yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
2 |
Rhianna Foster |
South Holder |
40.50 |
39.59 |
|
-0.91 |
12yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
9 |
Isobel Daubney |
South Holder |
46.38 |
47.65 |
|
+1.27 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Mia Lamplough |
South Holder |
49.66 |
50.38 |
5.0 |
+0.72 |
8 |
Millie Pannhausen |
South Holder |
55.22 |
53.20 |
|
-2.02 |
Event 108 Boys 9,10 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
10 | A | 40.50 | B | 45.50 | C | 51.50 |
|
9yrs Official Results
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Joshua Kelly |
South Holder |
46.44 |
47.10 |
3.0 |
+0.66 |
5 |
Markus Hilton |
South Holder |
57.57 |
58.06 |
2.0 |
+0.49 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Carl Milner |
South Holder |
46.96 |
48.28 |
5.0 |
+1.32 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Harry Hobson |
South Holder |
52.46 |
58.19 |
5.0 |
+5.73 |
10yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
1 |
Joseph Gay |
South Holder |
46.50 |
43.92 |
|
-2.58 |
Event 109 Girls 15+ yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
15+ | A | 27.50 | B | 31.50 | C | 35.50 |
|
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
6 |
Jemima Cartwright |
South Holder |
30.12 |
30.57 |
1.0 |
+0.45 |
Event 110 Boys 13, 14 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 31.50 | 29.50 | B | 35.50 | 33.50 | C | 40.50 | 37.50 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Luke Stevenson |
South Holder |
NT |
1:04.22 |
3.0 |
npt |
Event 111 Girls 11,12 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 31.50 | 30.50 | B | 35.50 | 34.50 | C | 40.50 | 39.50 |
|
11yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Rhianna Foster |
South Holder |
32.54 |
32.70 |
5.0 |
+0.16 |
6 |
Charlotte Whitehead |
South Holder |
33.94 |
34.66 |
1.0 |
+0.72 |
7 |
Freya Robinson |
South Holder |
35.31 |
35.93 |
|
+0.62 |
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
9 |
Lilian Hilton |
South Holder |
39.25 |
39.10 |
|
-0.15 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
9 |
Isobel Daubney |
South Holder |
32.81 |
33.95 |
|
+1.14 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Millie Pannhausen |
South Holder |
NT |
39.90 |
6.0 |
npt |
4 |
Mia Lamplough |
South Holder |
41.88 |
41.56 |
3.0 |
-0.32 |
Event 112 Boys 9,10 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
10 | A | 38.50 | B | 43.50 | C | 49.50 |
|
9yrs Official Results
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Joshua Kelly |
South Holder |
51.49 |
54.14 |
4.0 |
+2.65 |
5 |
Markus Hilton |
South Holder |
1:13.45 |
1:07.00 |
2.0 |
-6.45 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Carl Milner |
South Holder |
47.90 |
52.30 |
4.0 |
+4.40 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Harry Hobson |
South Holder |
57.92 |
1:00.30 |
4.0 |
+2.38 |
Event 114 Boys 13, 14 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 35.50 | 33.50 | B | 39.50 | 38.50 | C | 44.50 | 43.50 |
|
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Luke Stevenson |
South Holder |
58.88 |
55.28 |
2.0 |
-3.60 |
Event 115 Girls 11,12 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 35.50 | 33.50 | B | 39.50 | 38.50 | C | 45.50 | 43.50 |
|
11yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Charlotte Whitehead |
South Holder |
37.84 |
38.86 |
5.0 |
+1.02 |
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Freya Robinson |
South Holder |
44.01 |
44.38 |
2.0 |
+0.37 |
11yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
12 |
Lilian Hilton |
South Holder |
46.05 |
51.33 |
|
+5.28 |
12yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
6 |
Isobel Daubney |
South Holder |
37.42 |
38.58 |
1.0 |
+1.16 |
12yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Millie Pannhausen |
South Holder |
53.10 |
45.39 |
4.0 |
-7.71 |
4 |
Mia Lamplough |
South Holder |
46.73 |
46.19 |
3.0 |
-0.54 |
Event 116 Boys 9,10 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
10 | A | 33.50 | B | 38.50 | C | 43.50 |
|
9yrs Official Results
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Joshua Kelly |
South Holder |
40.70 |
40.46 |
4.0 |
-0.24 |
6 |
Markus Hilton |
South Holder |
50.74 |
53.22 |
1.0 |
+2.48 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Carl Milner |
South Holder |
40.78 |
40.31 |
5.0 |
-0.47 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Harry Hobson |
South Holder |
45.37 |
46.92 |
5.0 |
+1.55 |
10yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
1 |
Joseph Gay |
South Holder |
NT |
37.28 |
|
npt |
Event 117 Girls 15+ yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
15+ | A | 35.50 | B | 40.50 | C | 45.50 |
|
15yrs & Over A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Jemima Cartwright |
South Holder |
40.34 |
42.49 |
2.0 |
+2.15 |
Event 118 Boys 13, 14 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 32.50 | 30.50 | B | 36.50 | 34.50 | C | 40.50 | 39.50 |
|
13yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Luke Stevenson |
6.5 Turn not performed immediately |
Event 201 Girls 9,10,13,14 yrs 100m Ind Medley
|
Cut-offs |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | A | 1:28.00 | 1:21.00 | 1:17.00 | 1:14.00 | 1:13.00 | B | 1:40.00 | 1:31.00 | 1:27.00 | 1:24.00 | 1:22.00 | C | 1:52.00 | 1:43.00 | 1:38.00 | 1:34.00 | 1:33.00 |
|
10yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
7 |
Libby Whitehead |
South Holder |
1:40.53 |
1:39.40 |
|
-1.13 |
13yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Esme Rogers |
South Holder |
1:25.19 |
1:25.50 |
5.0 |
+0.31 |
13yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
8 |
Emilie Brocklebank |
South Holder |
1:34.38 |
1:28.87 |
|
-5.51 |
Event 202 Boys 11, 12, 15+ yrs 100m Ind Medley
|
Cut-offs |
11 | 12 | 13 | 14 | 15+ | A | 1:21.00 | 1:16.00 | 1:11.00 | 1:08.00 | 1:02.00 | B | 1:32.00 | 1:26.00 | 1:20.00 | 1:17.00 | 1:13.00 | C | 1:43.00 | 1:36.00 | 1:31.00 | 1:27.00 | 1:22.00 |
|
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Ethan Beaumont |
South Holder |
1:42.33 |
1:35.13 |
5.0 |
-7.20 |
Event 203 Girls 9,10 yrs 50m Backstroke
|
Cut-offs |
10 | A | 39.50 | B | 44.50 | C | 50.50 |
|
9yrs Official Results
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
17 |
Evie Johnston |
South Holder |
56.26 |
55.35 |
|
-0.91 |
10yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
7 |
Libby Whitehead |
South Holder |
51.06 |
49.99 |
|
-1.07 |
Event 204 Boys 11,12 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 40.50 | 37.50 | B | 45.50 | 42.50 | C | 52.50 | 48.50 |
|
11yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
3 |
Ethan Beaumont |
South Holder |
54.59 |
51.78 |
|
-2.81 |
Event 205 Girls 13, 14 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 32.50 | 31.50 | B | 36.50 | 35.50 | C | 41.50 | 40.50 |
|
13yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
8 |
Esme Rogers |
South Holder |
39.36 |
40.43 |
|
+1.07 |
13yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Emilie Brocklebank |
8.3 Breaststroke kick used |
Event 206 Boys 15+ yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
15+ | A | 25.50 | B | 29.50 | C | 33.50 |
|
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
1 |
Michael Simm |
South Holder |
37.32 |
36.42 |
6.0 |
-0.90 |
Event 207 Girls 9,10 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
10 | A | 44.50 | B | 50.50 | C | 57.50 |
|
9yrs Official Results
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
8 |
Imogen Lowery |
South Holder |
55.83 |
55.01 |
|
-0.82 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Libby Whitehead |
South Holder |
52.69 |
53.26 |
5.0 |
+0.57 |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Scarlett Cartwright |
South Holder |
1:00.09 |
59.21 |
2.0 |
-0.88 |
10yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
4 |
Faith Hewitt |
South Holder |
1:06.58 |
57.39 |
|
-9.19 |
Event 209 Girls 13, 14 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 29.50 | 28.50 | B | 33.50 | 32.50 | C | 38.50 | 36.50 |
|
13yrs A Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
8 |
Esme Rogers |
South Holder |
32.29 |
32.47 |
|
+0.18 |
13yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
8 |
Emilie Brocklebank |
South Holder |
38.09 |
38.52 |
|
+0.43 |
Event 210 Boys 15+ yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
15+ | A | 27.50 | B | 31.50 | C | 36.50 |
|
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Michael Simm |
South Holder |
45.16 |
45.66 |
4.0 |
+0.50 |
Event 211 Girls 9,10 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
10 | A | 34.50 | B | 39.50 | C | 44.50 |
|
9yrs Official Results
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
18 |
Imogen Lowery |
South Holder |
57.51 |
49.78 |
|
-7.73 |
19 |
Evie Johnston |
South Holder |
58.19 |
50.51 |
|
-7.68 |
10yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Scarlett Cartwright |
South Holder |
40.88 |
41.22 |
2.0 |
+0.34 |
10yrs Speeding Tickets
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
|
Improvement |
4 |
Libby Whitehead |
South Holder |
40.70 |
38.86 |
|
-1.84 |
Event 214 Boys 15+ yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
15+ | A | 31.50 | B | 36.50 | C | 41.50 |
|
15yrs & Over C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
4 |
Michael Simm |
South Holder |
57.71 |
53.12 |
3.0 |
-4.59 |
Event 215 Girls 9,10 yrs 50m Butterfly
|
Cut-offs |
10 | A | 38.50 | B | 43.50 | C | 48.50 |
|
9yrs Official Results
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
10 |
Imogen Lowery |
South Holder |
NT |
1:02.62 |
|
npt |
10yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
2 |
Scarlett Cartwright |
South Holder |
52.93 |
50.03 |
5.0 |
-2.90 |
10yrs Disqualifications
|
|
Name |
DQ Information |
|
Faith Hewitt |
8.2 Arms not brought forward over the water |
|
Libby Whitehead |
Did Not Compete |
Event 216 Boys 11,12 yrs 50m Freestyle
|
Cut-offs |
11 | 12 | A | 31.50 | 29.50 | B | 35.50 | 33.50 | C | 40.50 | 37.50 |
|
11yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
7 |
Ethan Beaumont |
South Holder |
38.54 |
37.76 |
|
-0.78 |
Event 217 Girls 13, 14 yrs 50m Breaststroke
|
Cut-offs |
13 | 14 | A | 37.50 | 36.50 | B | 42.50 | 41.50 | C | 47.50 | 46.50 |
|
13yrs B Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
5 |
Emilie Brocklebank |
South Holder |
47.06 |
49.22 |
2.0 |
+2.16 |
13yrs C Grade
|
Pos |
Name |
Team |
Entry Time |
Race Time |
Pts |
Improvement |
3 |
Esme Rogers |
South Holder |
48.14 |
51.92 |
4.0 |
+3.78 |