Splits
|
||||||||
Anna Adams |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 105: Girls 100m Butterfly (C Grade)
|
9th | 1:36.00 |
|
+10.36 | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (C Grade)
|
10th | 1:40.00 |
|
-0.21 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (C Grade)
|
10th | 1:32.22 |
|
-5.60 | ||||
Evelynn Beard |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 105: Girls 100m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 203: Girls 100m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 205: Girls 100m Freestyle |
Scratched | |||||||
Jasper Chestnutt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 102: Boys 200m Ind Medley (C Grade)
|
4th | NT |
|
npt | ||||
Event 106: Boys 100m Freestyle (C Grade)
|
5th | 1:35.94 |
|
-1.91 | ||||
Lewis Collinson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 106: Boys 100m Freestyle (C Grade)
|
4th | 1:30.00 |
|
-3.42 | ||||
Event 204: Boys 100m Backstroke (C Grade)
|
1st | 1:48.00 |
|
-14.01 | ||||
Saul Cooke-Hudson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 104: Boys 100m Breaststroke (B Grade)
|
9th | 1:19.86 |
|
+5.42 | ||||
Event 106: Boys 100m Freestyle (C Grade)
|
1st | 1:03.27 |
|
+3.81 | ||||
Demi Corbett |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle (C Grade)
|
4th | NT |
|
npt | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (B Grade)
|
9th | 1:46.40 |
|
-4.16 | ||||
Event 201: Girls 200m Ind Medley (C Grade)
|
6th | NT |
|
npt | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (C Grade)
|
18th | NT |
|
npt | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (C Grade)
|
9th | 1:30.58 |
|
-4.45 | ||||
Phoebe Hoyland |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle (C Grade)
|
7th | 2:54.82 |
|
-7.82 | ||||
Event 105: Girls 100m Butterfly (C Grade)
|
8th | 1:40.10 |
|
-3.12 | ||||
Event 201: Girls 200m Ind Medley (C Grade)
|
9th | 3:24.14 |
|
-6.14 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (B Grade)
|
23rd | 1:14.29 |
|
-1.63 | ||||
Scarlett Laver |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle (B Grade)
|
9th | 2:20.45 |
|
+15.36 | ||||
Event 105: Girls 100m Butterfly (C Grade)
|
5th | 1:20.32 |
|
+6.91 | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (B Grade)
|
6th | 1:15.20 |
|
+5.93 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (B Grade)
|
19th | 1:07.48 |
|
+4.22 | ||||
Sianna Morris |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle (C Grade)
|
10th | NT |
|
npt | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (C Grade)
|
16th | 2:04.13 |
|
+0.03 | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (C Grade)
|
12th | 1:37.11 |
|
+2.96 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (C Grade)
|
18th | 1:31.02 |
|
-0.69 | ||||
Kelsey Oakes |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle (C Grade)
|
5th | 3:22.00 |
|
-10.26 | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 1:47.43 |
|
-1.72 | ||||
Event 105: Girls 100m Butterfly (C Grade)
|
5th | 1:45.00 |
|
+12.60 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (C Grade)
|
6th | 1:28.52 |
|
-1.02 | ||||
Weronika Podgorska |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (C Grade)
|
7th | 1:47.47 |
|
-1.63 | ||||
Event 105: Girls 100m Butterfly (C Grade)
|
9th | 1:45.53 |
|
-0.24 | ||||
Event 201: Girls 200m Ind Medley (C Grade)
|
9th | 3:25.17 |
|
+1.23 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (C Grade)
|
16th | 1:29.50 |
|
-3.70 | ||||
Philip Poulton-Haselier |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 104: Boys 100m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 106: Boys 100m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 206: Boys 100m Butterfly |
Scratched | |||||||
Elinor Swales |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 1:31.04 |
|
-6.80 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (B Grade)
|
7th | 1:20.01 |
|
-4.75 | ||||
Imogen Weatherill |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle (C Grade)
|
9th | 2:54.66 |
|
-6.65 | ||||
Event 105: Girls 100m Butterfly (C Grade)
|
4th | 1:27.98 |
|
+3.82 | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (C Grade)
|
5th | 1:37.36 |
|
-8.24 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (C Grade)
|
8th | 1:23.56 |
|
-6.35 | ||||
Harvey Wood |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 102: Boys 200m Ind Medley (B Grade)
|
4th | 3:27.39 |
|
-37.02 | ||||
Event 106: Boys 100m Freestyle (A Grade)
|
2nd | 1:10.66 |
|
-7.60 | ||||
Event 202: Boys 200m Freestyle (B Grade)
|
2nd | 2:38.08 |
|
-10.10 | ||||
Event 204: Boys 100m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 1:31.60 |
|
-16.11 | ||||
Event 206: Boys 100m Butterfly (B Grade)
|
2nd | 1:42.13 |
|
-22.42 |