Splits
|
||||||||
Sophie Armitage |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (B Grade)
|
7th | NT |
|
npt | ||||
Grace Ballantyne |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (C Grade)
|
4th | NT |
|
npt | ||||
Max Ballantyne |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 104: Boys 100m Breaststroke (C Grade)
|
5th | NT |
|
npt | ||||
Event 106: Boys 100m Freestyle (C Grade)
|
4th | NT |
|
npt | ||||
Ethan Blackburn |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 202: Boys 200m Freestyle (C Grade)
|
1st | 2:55.00 |
|
-3.43 | ||||
Event 206: Boys 100m Butterfly (C Grade)
|
1st | 1:30.00 |
|
+7.01 | ||||
Holly Dukes |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle |
Scratched | |||||||
Jamie Ellis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 104: Boys 100m Breaststroke (C Grade)
|
1st | NT |
|
npt | ||||
Event 106: Boys 100m Freestyle (C Grade)
|
3rd | NT |
|
npt | ||||
Chloe Farrar |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (B Grade)
|
5th | 1:43.53 |
|
-4.45 | ||||
Event 201: Girls 200m Ind Medley (C Grade)
|
1st | 3:15.48 |
|
-8.80 | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (B Grade)
|
8th | NT |
|
npt | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (B Grade)
|
5th | 1:23.31 |
|
-8.32 | ||||
Rosie Farrar |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 2:46.75 |
|
-9.31 | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (B Grade)
|
1st | 1:27.61 |
|
-7.69 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (B Grade)
|
6th | 1:16.29 |
|
-3.98 | ||||
Oscar Jackson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 202: Boys 200m Freestyle (B Grade)
|
2nd | 2:44.00 |
|
-0.84 | ||||
Event 204: Boys 100m Backstroke (B Grade)
|
3rd | 1:27.00 |
|
-1.21 | ||||
Event 206: Boys 100m Butterfly (B Grade)
|
2nd | 1:32.00 |
|
-2.93 | ||||
Tinaye Makahamadze |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 104: Boys 100m Breaststroke (A Grade)
|
1st | 1:23.02 |
|
+0.13 | ||||
Event 106: Boys 100m Freestyle |
TKT | 1:02.50 | 1:01.73 | -0.77 | ||||
Event 206: Boys 100m Butterfly (B Grade)
|
1st | 1:14.30 |
|
+4.13 | ||||
Rosie Morris |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 201: Girls 200m Ind Medley (C Grade)
|
5th | NT |
|
npt | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (B Grade)
|
5th | 1:31.48 |
|
-5.90 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (C Grade)
|
4th | 1:25.24 |
|
-3.58 | ||||
Callum Ogden |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 102: Boys 200m Ind Medley (B Grade)
|
4th | NT |
|
npt | ||||
Event 104: Boys 100m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 1:40.77 |
|
+1.22 | ||||
Event 204: Boys 100m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 1:40.12 |
|
-15.65 | ||||
Amelia Peters |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 205: Girls 100m Freestyle |
Scratched | |||||||
Mitchell Pilley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 202: Boys 200m Freestyle (C Grade)
|
3rd | NT |
|
npt | ||||
Event 204: Boys 100m Backstroke (B Grade)
|
6th | 1:17.99 |
|
+2.24 | ||||
Event 206: Boys 100m Butterfly (C Grade)
|
2nd | 1:23.36 |
|
+8.95 | ||||
Heather Ridsdale |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle (A Grade)
|
3rd | 2:30.00 |
|
+0.04 | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (A Grade)
|
7th | 1:30.70 |
|
+3.16 | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (A Grade)
|
2nd | 1:16.50 |
|
+0.82 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (A Grade)
|
5th | 1:09.99 |
|
+0.08 | ||||
Oliver Sharp |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 104: Boys 100m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 1:45.00 |
|
+0.82 | ||||
Event 106: Boys 100m Freestyle (B Grade)
|
6th | 1:20.00 |
|
-2.99 | ||||
Event 202: Boys 200m Freestyle (B Grade)
|
7th | 2:55.00 |
|
-4.83 | ||||
Event 204: Boys 100m Backstroke (B Grade)
|
7th | 1:35.00 |
|
-4.00 | ||||
Poppy Sharp |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (B Grade)
|
3rd | 1:25.00 |
|
-2.49 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (C Grade)
|
1st | 1:18.00 |
|
-2.94 | ||||
Alice Turpin |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (B Grade)
|
11th | 1:40.87 |
|
-5.81 | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (C Grade)
|
5th | 1:22.68 |
|
+3.14 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (B Grade)
|
20th | 1:10.71 |
|
+1.43 | ||||
Olivia Walters |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (C Grade)
|
6th | NT |
|
npt | ||||
Kiarna Woodhead |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 101: Girls 200m Freestyle (C Grade)
|
10th | 2:40.39 |
|
+10.58 | ||||
Event 103: Girls 100m Breaststroke (B Grade)
|
7th | 1:29.13 |
|
+3.08 | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (C Grade)
|
8th | 1:30.55 |
|
-0.15 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (C Grade)
|
6th | 1:16.99 |
|
+0.72 | ||||
Jack Young |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 204: Boys 100m Backstroke |
DQ | 6.4 Did not touch the wall during the turn |
||||||
Event 206: Boys 100m Butterfly |
Did Not Compete | |||||||
Ruby Young |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 203: Girls 100m Backstroke (B Grade)
|
4th | 1:28.04 |
|
-2.60 | ||||
Event 205: Girls 100m Freestyle (B Grade)
|
13th | 1:19.19 |
|
-0.38 |