Splits
|
||||||||
Max Ashelford |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
1st | 33.38 |
|
6.0 | -3.23 | |||
Event 210: Boys 15+yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
4th | 38.35 |
|
3.0 | -4.56 | |||
Event 218: Boys 15+yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
3rd | 40.39 |
|
4.0 | -1.02 | |||
Molly Bruce |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
1st | 54.24 |
|
6.0 | -7.68 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
1st | 57.59 |
|
6.0 | -4.41 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
4th | 53.20 |
|
3.0 | -8.46 | |||
Bradley Craven |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
DQ | 6.2 Left position on the back (other than to initiate a turn) |
||||||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
16th | 34.11 |
|
-5.16 | ||||
Event 210: Boys 15+yrs 50m Butterfly (B Grade)
|
3rd | 39.52 |
|
4.0 | -5.91 | |||
Event 214: Boys 15+yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
4th | 44.65 |
|
3.0 | -5.70 | |||
Event 218: Boys 15+yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 36.63 |
|
5.0 | -3.18 | |||
Joshua Craven |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (C Grade)
|
2nd | 1:47.88 |
|
5.0 | -8.11 | |||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
9th | 57.69 |
|
-3.15 | ||||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
7th | 51.67 |
|
-4.27 | ||||
Event 212: Boys 11/12yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
6th | 54.73 |
|
1.0 | -4.19 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
5th | 43.50 |
|
2.0 | -3.21 | |||
Niamh Goodall |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (B Grade)
|
2nd | 1:53.94 |
|
5.0 | -11.40 | |||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
3rd | 48.74 |
|
4.0 | -2.28 | |||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
6th | 43.14 |
|
1.0 | -1.41 | |||
Event 215: Girls 9,10yrs 50m Butterfly (C Grade)
|
1st | 50.96 |
|
6.0 | -0.22 | |||
Jasper Hunt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 214: Boys 15+yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Emilia Marszewski |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (C Grade)
|
2nd | 1:58.05 |
|
5.0 | -16.90 | |||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 58.22 |
|
5.0 | -7.81 | |||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
5th | 44.30 |
|
2.0 | -3.03 | |||
Jakub Marszewski |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
11th | 1:17.51 |
|
-7.05 | ||||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
9th | 28.08 |
|
-0.53 | ||||
Event 210: Boys 15+yrs 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 214: Boys 15+yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
5th | 35.78 |
|
2.0 | -1.77 | |||
Event 218: Boys 15+yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
4th | 34.53 |
|
3.0 | -0.45 | |||
Amelia McDonnell |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Girls 13/14yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
10th | 36.18 |
|
-1.16 | ||||
Event 209: Girls 13/14yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
4th | 31.65 |
|
2.5 | -0.79 | |||
Event 213: Girls 13/14yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
1st | 38.50 |
|
6.0 | -0.59 | |||
Anni Ridgway |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
11th | 1:43.88 |
|
-7.33 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
8th | 46.63 |
|
-3.48 | ||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
16th | 54.63 |
|
-4.86 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
8th | 40.27 |
|
-2.15 | ||||
Lotti Ridgway |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
11th | 1:16.59 |
|
-0.36 | ||||
Event 105: Girls 15+yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
10th | 34.11 |
|
-0.54 | ||||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
7th | 30.18 |
|
-0.33 | ||||
Event 113: Girls 15+yrs 50m Backstroke |
TKT | 33.20 | 32.85 | -0.35 | ||||
Event 117: Girls 15+yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
1st | 38.18 |
|
6.0 | +2.63 | |||
Evie Schmidt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 201: Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley (C Grade)
|
1st | 2:08.18 |
|
6.0 | -14.61 | |||
Event 203: Girls 9,10yrs 50m Backstroke (C Grade)
|
1st | 52.88 |
|
6.0 | -1.39 | |||
Event 207: Girls 9,10yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
1st | 1:02.25 |
|
6.0 | -3.05 | |||
Event 211: Girls 9,10yrs 50m Freestyle (C Grade)
|
6th | 51.07 |
|
1.0 | -5.38 | |||
Henry Schmidt |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley |
DQ | 7.6 Did not touch at turn with both hands |
||||||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (B Grade)
|
7th | 57.22 |
|
-10.09 | ||||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (A Grade)
|
4th | 45.26 |
|
3.0 | -7.40 | |||
Event 212: Boys 11/12yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
2nd | 48.65 |
|
5.0 | -12.77 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
8th | 42.92 |
|
-9.70 | ||||
Archie Sinclar-Willis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 204: Boys 11/12yrs 50m Breaststroke (C Grade)
|
2nd | 59.90 |
|
5.0 | -11.01 | |||
Event 208: Boys 11/12yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 45.55 |
|
5.0 | -5.34 | |||
Event 216: Boys 11/12yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
9th | 36.80 |
|
-3.37 | ||||
Angus Twigger |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Boys 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (A Grade)
|
16th | 1:15.37 |
|
-1.61 | ||||
Event 206: Boys 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
1st | 27.75 |
|
6.0 | -1.60 | |||
Event 210: Boys 15+yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
6th | 30.70 |
|
1.0 | -1.67 | |||
Ellen Winters |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 15+yrs 50m Butterfly (A Grade)
|
9th | 33.63 |
|
-0.10 | ||||
Event 109: Girls 15+yrs 50m Freestyle (A Grade)
|
0th | 28.80 |
|
+0.02 | ||||
Event 117: Girls 15+yrs 50m Breaststroke (A Grade)
|
3rd | 36.59 |
|
4.0 | +0.86 | |||
Emily Wood |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 11/12,15+y rs 100m Ind Medley (B Grade)
|
11th | 1:54.30 |
|
-14.82 | ||||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke (B Grade)
|
10th | 50.96 |
|
-5.97 | ||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle (B Grade)
|
10th | 42.21 |
|
-2.54 | ||||
Molly Yeardley |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Girls 11/12yrs 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 107: Girls 11/12yrs 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 111: Girls 11/12yrs 50m Freestyle |
Scratched |