Splits
|
||||||||
Samantha Knowles |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m Ind Medley (A Grade)
|
1st | 1:14.09 |
|
6.0 | -0.69 | |||
Event 206: Girls 50m Breaststroke (A Grade)
|
1st | 40.36 |
|
6.0 | +0.15 | |||
Event 208: Girls 100m Butterfly (A Grade)
|
1st | 1:12.25 |
|
6.0 | +1.14 | |||
Event 212: Girls 50m Freestyle (A Grade)
|
1st | 29.66 |
|
6.0 | +0.52 | |||
Event 216: Girls 100m Backstroke (A Grade)
|
1st | 1:10.98 |
|
6.0 | -0.38 | |||
Alexander Marsden |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 104: Boys 50m Backstroke (C Grade)
|
2nd | 49.63 |
|
5.0 | -0.53 | |||
Event 110: Boys 50m Butterfly |
DQ | 8.2 Arms not brought forward simultaneously |
||||||
Event 207: Boys 50m Freestyle (C Grade)
|
1st | 44.06 |
|
6.0 | -2.96 | |||
Event 215: Boys 50m Breaststroke (C Grade)
|
1st | 56.34 |
|
6.0 | -1.42 | |||
Emilia Marszewski |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 101: Girls 200m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 107: Girls 50m Freestyle (B Grade)
|
8th | 38.12 |
|
+0.92 | ||||
Event 115: Girls 50m Breaststroke (B Grade)
|
1st | 47.35 |
|
6.0 | +0.17 | |||
Event 202: Girls 100m Ind Medley (B Grade)
|
7th | 1:35.03 |
|
+0.07 | ||||
Event 218: Girls 100m Breaststroke (B Grade)
|
4th | 1:48.23 |
|
3.0 | -5.33 | |||
Jakub Marszewski |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 106: Boys 50m Breaststroke (A Grade)
|
2nd | 34.01 |
|
5.0 | +1.19 | |||
Event 112: Boys 50m Freestyle (A Grade)
|
5th | 26.83 |
|
2.0 | +0.46 | |||
Event 205: Boys 100m Freestyle (A Grade)
|
6th | 59.11 |
|
1.0 | +1.72 | |||
Event 213: Boys 100m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 1:16.59 |
|
5.0 | +2.16 | |||
Event 217: Boys 50m Butterfly (A Grade)
|
11th | 31.86 |
|
+0.75 | ||||
Anni Ridgway |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 105: Girls 100m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 109: Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 202: Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 206: Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 212: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 216: Girls 100m Backstroke |
Scratched | |||||||
Lotti Ridgway |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 109: Girls 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Event 117: Girls 50m Butterfly |
Scratched | |||||||
Event 202: Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 206: Girls 50m Breaststroke |
Scratched | |||||||
Event 212: Girls 50m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 216: Girls 100m Backstroke |
Scratched | |||||||
Samuel Roberts |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m Ind Medley |
DQ | 8.5 More than one arm pull under water following start/turn |
||||||
Event 106: Boys 50m Breaststroke (B Grade)
|
3rd | 39.51 |
|
4.0 | +1.11 | |||
Event 112: Boys 50m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 32.64 |
|
4.0 | +0.40 | |||
Event 205: Boys 100m Freestyle (B Grade)
|
3rd | 1:08.09 |
|
4.0 | +1.69 | |||
Event 213: Boys 100m Breaststroke (B Grade)
|
2nd | 1:25.97 |
|
5.0 | +1.87 | |||
Archie Sinclar-Willis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Boys 100m Ind Medley |
TKT | 1:24.28 | 1:19.68 | -4.60 | ||||
Event 112: Boys 50m Freestyle (A Grade)
|
3rd | 29.39 |
|
4.0 | +0.48 | |||
Event 116: Boys 100m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 1:24.22 |
|
5.0 | -3.65 | |||
Event 205: Boys 100m Freestyle (A Grade)
|
3rd | 1:07.84 |
|
4.0 | -0.37 | |||
Event 209: Boys 50m Backstroke (B Grade)
|
2nd | 38.27 |
|
5.0 | -1.23 | |||
Event 217: Boys 50m Butterfly |
TKT | 40.55 | 39.41 | -1.14 |