Splits
|
||||||||
Libby Anderson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 404: Girls 100m Freestyle |
2nd | 1:09.50 |
|
+0.33 | ||||
Event 406: Girls 50m Backstroke |
3rd | 37.43 |
|
-0.82 | ||||
Event 408: Girls 100m Ind Medley |
4th | 1:24.51 |
|
-1.79 | ||||
Event 503: Girls 100m Backstroke |
TKT | 1:22.59 | 1:22.39 | -0.20 | ||||
Event 505: Girls 50m Breaststroke |
3rd | 42.18 |
|
+0.03 | ||||
Event 507: Girls 50m Butterfly |
2nd | 40.77 |
|
-2.07 | ||||
Amy Bettles |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Laura Bettles |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Ben Blake |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
2nd | 41.50 |
|
-2.01 | ||||
Event 307: Boys 200m Breaststroke |
2nd | NT |
|
npt | ||||
Event 405: Boys 100m Freestyle |
1st | 1:38.55 |
|
-4.91 | ||||
Event 407: Boys 50m Backstroke |
2nd | 49.42 |
|
-1.85 | ||||
Event 502: Boys 100m Backstroke |
1st | 1:50.31 |
|
-9.00 | ||||
Event 504: Boys 50m Breaststroke |
3rd | 54.61 |
|
-1.05 | ||||
Jessica Buckton |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Eleanor Cooper |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 102: Girls 1500m Freestyle |
1st | 19:04.36 |
|
+7.69 | ||||
Freddie Fenwick |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 401: Mixed 400m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 405: Boys 100m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 407: Boys 50m Backstroke |
Scratched | |||||||
Joe Fenwick |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 405: Boys 100m Freestyle |
1st | 1:43.22 |
|
-4.40 | ||||
Event 407: Boys 50m Backstroke |
2nd | 57.13 |
|
-4.15 | ||||
Heidi Fothergill |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 404: Girls 100m Freestyle |
1st | 1:10.59 |
|
-1.64 | ||||
Event 408: Girls 100m Ind Medley |
1st | 1:19.23 |
|
+1.25 | ||||
Event 503: Girls 100m Backstroke |
1st | 1:15.20 |
|
+2.22 | ||||
Event 507: Girls 50m Butterfly |
3rd | 35.20 |
|
+0.34 | ||||
Jessica Grant |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 205: Girls 100m Breaststroke |
1st | 1:58.60 |
|
-0.31 | ||||
Event 207: Girls 200m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 302: Girls 100m Butterfly |
TKT | 1:48.65 | 1:36.39 | -12.26 | ||||
Event 304: Girls 200m Ind Medley |
3rd | 3:36.10 |
|
-9.99 | ||||
Event 306: Girls 50m Freestyle |
4th | 37.27 |
|
+0.21 | ||||
Meredith Harness |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Zachary Helm |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Olivia Mence |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 304: Girls 200m Ind Medley |
3rd | 2:48.43 |
|
-1.53 | ||||
Event 306: Girls 50m Freestyle |
1st | 30.07 |
|
+0.25 | ||||
Event 308: Girls 200m Backstroke |
1st | 2:43.76 |
|
-3.29 | ||||
Event 404: Girls 100m Freestyle |
1st | 1:06.60 |
|
-0.04 | ||||
Event 406: Girls 50m Backstroke |
1st | 33.72 |
|
+0.24 | ||||
Event 408: Girls 100m Ind Medley |
1st | 1:16.41 |
|
+0.41 | ||||
Event 503: Girls 100m Backstroke |
1st | 1:12.52 |
|
+1.93 | ||||
Event 505: Girls 50m Breaststroke |
1st | 41.81 |
|
-0.10 | ||||
Ben Pateman |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 206: Boys 200m Butterfly |
1st | 2:27.64 |
|
+0.80 | ||||
Event 208: Boys 100m Ind Medley |
1st | 1:07.39 |
|
+0.70 | ||||
Event 303: Boys 100m Butterfly |
1st | 1:05.41 |
|
-1.31 | ||||
Event 307: Boys 200m Breaststroke |
3rd | 2:50.35 |
|
+8.99 | ||||
Event 401: Mixed 400m Freestyle |
4th | 5:09.05 |
|
-25.86 | ||||
Event 407: Boys 50m Backstroke |
3rd | 32.59 |
|
+0.50 | ||||
Scarlett Pateman |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 304: Girls 200m Ind Medley |
5th | 3:15.84 |
|
-9.64 | ||||
Event 306: Girls 50m Freestyle |
TKT | 36.74 | 34.54 | -2.20 | ||||
Event 402: Girls 200m Breaststroke |
2nd | 3:30.21 |
|
-7.89 | ||||
Event 408: Girls 100m Ind Medley |
TKT | 1:29.97 | 1:26.18 | -3.79 | ||||
Aidan Reilly |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Boys 1500m Freestyle |
1st | 18:30.00 |
|
+21.67 | ||||
Event 201: Mixed 400m Ind Medley |
2nd | 5:23.45 |
|
+1.85 | ||||
Event 204: Boys 100m Breaststroke |
1st | 1:11.87 |
|
+2.66 | ||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
2nd | 27.34 |
|
+0.66 | ||||
Event 307: Boys 200m Breaststroke |
1st | 2:43.86 |
|
-0.77 | ||||
Event 401: Mixed 400m Freestyle |
3rd | 4:47.61 |
|
-5.34 | ||||
Event 405: Boys 100m Freestyle |
2nd | 58.63 |
|
+2.41 | ||||
Event 504: Boys 50m Breaststroke |
1st | 32.67 |
|
+0.77 | ||||
Event 506: Boys 200m Ind Medley |
3rd | 2:28.61 |
|
+0.46 | ||||
Cormac Reilly |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 204: Boys 100m Breaststroke |
2nd | 1:28.05 |
|
+2.57 | ||||
Event 208: Boys 100m Ind Medley |
1st | 1:26.18 |
|
-0.42 | ||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
2nd | 35.14 |
|
-0.69 | ||||
Event 307: Boys 200m Breaststroke |
3rd | 3:09.11 |
|
+4.82 | ||||
Event 401: Mixed 400m Freestyle |
1st | 5:59.44 |
|
-4.07 | ||||
Event 405: Boys 100m Freestyle |
2nd | 1:19.94 |
|
-1.26 | ||||
Event 504: Boys 50m Breaststroke |
1st | 39.13 |
|
+0.55 | ||||
Event 506: Boys 200m Ind Medley |
2nd | 3:02.76 |
|
-5.70 | ||||
Jake Rodway |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Ellie Rowson |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 102: Girls 1500m Freestyle |
1st | 24:00.00 |
|
-46.12 | ||||
Event 302: Girls 100m Butterfly |
2nd | 1:45.23 |
|
-5.38 | ||||
Event 308: Girls 200m Backstroke |
2nd | 3:04.23 |
|
+1.68 | ||||
Aiden Strangeways |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 405: Boys 100m Freestyle |
TKT | 1:33.21 | 1:20.22 | -12.99 | ||||
Event 407: Boys 50m Backstroke |
2nd | 46.02 |
|
-1.42 | ||||
Event 502: Boys 100m Backstroke |
1st | 1:37.45 |
|
-0.39 | ||||
Event 508: Boys 50m Butterfly |
3rd | 50.55 |
|
-0.63 | ||||
Robyn Strangeways |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 102: Girls 1500m Freestyle |
3rd | 23:40.00 |
|
-38.31 | ||||
Event 401: Mixed 400m Freestyle |
2nd | 6:10.86 |
|
-21.71 | ||||
Event 404: Girls 100m Freestyle |
Scratched | |||||||
Event 406: Girls 50m Backstroke |
4th | 41.01 |
|
-0.40 | ||||
Event 408: Girls 100m Ind Medley |
Scratched | |||||||
Event 503: Girls 100m Backstroke |
3rd | 1:24.86 |
|
+4.65 | ||||
Event 507: Girls 50m Butterfly |
6th | 41.08 |
|
+0.53 | ||||
Alexander Tew |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 202: Boys 200m Freestyle |
1st | 2:48.18 |
|
-2.81 | ||||
Event 204: Boys 100m Breaststroke |
2nd | 1:47.09 |
|
+4.65 | ||||
Event 208: Boys 100m Ind Medley |
2nd | 1:29.61 |
|
+3.02 | ||||
Event 303: Boys 100m Butterfly |
2nd | 1:36.35 |
|
-0.95 | ||||
Event 305: Boys 50m Freestyle |
2nd | 35.35 |
|
+0.77 | ||||
Event 307: Boys 200m Breaststroke |
1st | 4:08.72 |
|
-15.65 | ||||
Callum Tonkins |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 103: Boys 1500m Freestyle |
Scratched | |||||||
Imogen Wadsworth |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Improvement | ||||
Event 205: Girls 100m Breaststroke |
DQ | 7.6 Did not touch at turn with both hands |
||||||
Event 207: Girls 200m Freestyle |
3rd | NT |
|
npt | ||||
Event 302: Girls 100m Butterfly |
6th | 2:13.26 |
|
+0.76 | ||||
Event 304: Girls 200m Ind Medley |
9th | NT |
|
npt |