|
|||||||||
Event 102 Girls 11,12,15yrs & Over 100m Ind Medley |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
6 | Connie Weston | Wetherby | 1:42.96 | 1:35.29 | 1.0 | -7.67 | |||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Lele Ren | Did Not Compete | ||||||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
11 | Eleanor Hammond | Wetherby | 1:40.60 | 1:31.14 | -9.46 | ||||
12yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
11 | Anna Littlejohns | Wetherby | 1:52.87 | 1:45.22 | -7.65 | ||||
12yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Emily Winn | 4.4 Starting before the starting signal | ||||||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
9 | Grace Rhodes | Wetherby | 1:18.06 | 1:17.74 | -0.32 | ||||
Event 103 Boys 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
|||||||||
9yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Joe Weston | Wetherby | 1:59.15 | 1:41.62 | 3.0 | -17.53 | |||
14yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Oliver Harper | Wetherby | 1:27.83 | 1:24.21 | 6.0 | -3.62 | |||
Event 104 Girls 11,12yrs 50m Backstroke |
|||||||||
11yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
7 | Connie Weston | Wetherby | 47.25 | 47.07 | -0.18 | ||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
12 | Emily Winn | Wetherby | 43.54 | 41.34 | -2.20 | ||||
17 | Eleanor Hammond | Wetherby | 45.57 | 42.70 | -2.87 | ||||
12yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
11 | Anna Littlejohns | Wetherby | 53.56 | 50.30 | -3.26 | ||||
Event 105 Boys 9,10yrs 50m Breaststroke |
|||||||||
9yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Joe Weston | Wetherby | 1:00.62 | 54.39 | 3.0 | -6.23 | |||
Event 106 Girls 15yrs & Over 50m Butterfly |
|||||||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
13 | Grace Rhodes | Wetherby | 33.60 | 34.34 | +0.74 | ||||
Event 107 Boys 13,14yrs 50m Freestyle |
|||||||||
14yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Oliver Harper | Wetherby | 33.81 | 32.58 | 3.0 | -1.23 | |||
Event 108 Girls 11,12yrs 50m Breaststroke |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
3 | Connie Weston | Wetherby | 51.56 | 47.92 | 4.0 | -3.64 | |||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Lele Ren | Did Not Compete | ||||||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
15 | Emily Winn | Wetherby | 50.58 | 46.64 | -3.94 | ||||
12yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
11 | Anna Littlejohns | Wetherby | 57.48 | 56.32 | -1.16 | ||||
Event 109 Boys 9,10yrs 50m Backstroke |
|||||||||
9yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Joe Weston | 6.5 Turn not performed immediately | ||||||||
Event 110 Girls 15yrs & Over 50m Freestyle |
|||||||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Grace Rhodes | Wetherby | 31.01 | 31.64 | 6.0 | +0.63 | |||
Event 111 Boys 13,14yrs 50m Butterfly |
|||||||||
14yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Oliver Harper | Wetherby | 43.31 | 40.78 | 3.0 | -2.53 | |||
Event 112 Girls 11,12yrs 50m Freestyle |
|||||||||
11yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Connie Weston | Wetherby | 40.00 | 40.55 | 6.0 | +0.55 | |||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Lele Ren | Did Not Compete | ||||||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
5 | Eleanor Hammond | Wetherby | 38.28 | 35.69 | 2.0 | -2.59 | |||
12yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Anna Littlejohns | Wetherby | 47.12 | 41.28 | 3.0 | -5.84 | |||
12yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Emily Winn | 4.4 Starting before the starting signal | ||||||||
Event 113 Boys 9,10yrs 50m Butterfly |
|||||||||
9yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Joe Weston | Wetherby | 1:00.76 | 52.50 | 6.0 | -8.26 | |||
Event 114 Girls 15yrs & Over 50m Backstroke |
|||||||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
8 | Grace Rhodes | Wetherby | 34.99 | 35.69 | +0.70 | ||||
Event 115 Boys 13,14yrs 50m Breaststroke |
|||||||||
14yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
3 | Oliver Harper | Wetherby | 48.39 | 47.35 | 4.0 | -1.04 | |||
Event 116 Girls 11,12yrs 50m Butterfly |
|||||||||
11yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Connie Weston | Wetherby | 47.13 | 47.28 | 3.0 | +0.15 | |||
11yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Lele Ren | Did Not Compete | ||||||||
12yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Emily Winn | Wetherby | 43.76 | 43.53 | 6.0 | -0.23 | |||
3 | Eleanor Hammond | Wetherby | 48.08 | 44.09 | 4.0 | -3.99 | |||
Event 117 Boys 9,10yrs 50m Freestyle |
|||||||||
9yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
5 | Joe Weston | Wetherby | 44.57 | 42.30 | 2.0 | -2.27 | |||
Event 118 Girls 15yrs & Over 50m Breaststroke |
|||||||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
6 | Grace Rhodes | Wetherby | 41.74 | 41.15 | 1.0 | -0.59 | |||
Event 119 Boys 13,14yrs 50m Backstroke |
|||||||||
14yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
2 | Oliver Harper | Wetherby | 42.15 | 41.23 | 5.0 | -0.92 | |||
Event 202 Girls 9,10,13,14yrs 100m Ind Medley |
|||||||||
9yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
2 | Charlotte Hammond | Wetherby | 2:00.00 | 1:56.55 | 5.0 | -3.45 | |||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Ruby Sugarman | Wetherby | 1:42.91 | 1:38.28 | 6.0 | -4.63 | |||
9 | Alice Winn | Wetherby | 1:50.00 | 1:44.13 | -5.87 | ||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Harriet Pask | Wetherby | 1:21.19 | 1:19.17 | 6.0 | -2.02 | |||
4 | Millie Davy | Wetherby | 1:23.52 | 1:20.28 | 3.0 | -3.24 | |||
9 | Eliza Butters | Wetherby | 1:29.37 | 1:23.07 | -6.30 | ||||
19 | Frances Jacques | Wetherby | 1:29.54 | 1:28.49 | -1.05 | ||||
Event 203 Boys 11,12,15yrs & Over 100m Ind Medley |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | William Harper | Wetherby | 1:41.18 | 1:34.38 | 3.0 | -6.80 | |||
11yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Byron Jacques | Wetherby | 1:52.68 | 1:43.44 | 6.0 | -9.24 | |||
12yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Oliver Cunnington | 9.3 Finish of each stroke not in accordance with rules for the particular stroke | ||||||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
2 | Aidan Harris | Wetherby | 1:12.17 | 1:13.98 | 5.0 | +1.81 | |||
Event 204 Girls 9,10yrs 50m Backstroke |
|||||||||
9yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Charlotte Hammond | Wetherby | 59.00 | 52.64 | 6.0 | -6.36 | |||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
7 | Ruby Sugarman | Wetherby | 47.86 | 46.17 | -1.69 | ||||
14 | Alice Winn | Wetherby | 50.71 | 48.03 | -2.68 | ||||
Event 205 Boys 11,12yrs 50m Breaststroke |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
11 | William Harper | Wetherby | 52.38 | 49.97 | -2.41 | ||||
19 | Byron Jacques | Wetherby | 59.32 | 52.22 | -7.10 | ||||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Oliver Cunnington | Wetherby | 47.59 | 45.79 | 3.0 | -1.80 | |||
Event 206 Girls 13,14yrs 50m Butterfly |
|||||||||
13yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
8 | Millie Davy | Wetherby | 36.52 | 34.74 | -1.78 | ||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Harriet Pask | Wetherby | 40.29 | 37.69 | 3.0 | -2.60 | |||
6 | Eliza Butters | Wetherby | 43.60 | 38.23 | 1.0 | -5.37 | |||
13yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
2 | Frances Jacques | Wetherby | 43.28 | 45.19 | 5.0 | +1.91 | |||
14yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
3 | Louisa Jacklyn | Wetherby | 36.20 | 35.88 | 4.0 | -0.32 | |||
Event 207 Boys 15yrs & Over 50m Freestyle |
|||||||||
15yrs & Over A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
17 | Aidan Harris | Wetherby | 28.91 | 29.05 | +0.14 | ||||
Event 208 Girls 9,10yrs 50m Breaststroke |
|||||||||
9yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
2 | Charlotte Hammond | Wetherby | 1:05.00 | 1:01.49 | 5.0 | -3.51 | |||
10yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
11 | Alice Winn | Wetherby | 53.26 | 49.91 | -3.35 | ||||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Ruby Sugarman | Wetherby | 56.47 | 52.73 | 3.0 | -3.74 | |||
Event 209 Boys 11,12yrs 50m Backstroke |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
10 | William Harper | Wetherby | 47.18 | 46.17 | -1.01 | ||||
11yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
3 | Byron Jacques | Wetherby | 50.25 | 47.08 | 4.0 | -3.17 | |||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
6 | Oliver Cunnington | Wetherby | 40.14 | 38.40 | 1.0 | -1.74 | |||
Event 210 Girls 13,14yrs 50m Freestyle |
|||||||||
13yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
9 | Millie Davy | Wetherby | 32.10 | 31.95 | -0.15 | ||||
15 | Harriet Pask | Wetherby | 33.04 | 33.06 | +0.02 | ||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
3 | Eliza Butters | Wetherby | 34.40 | 33.64 | 4.0 | -0.76 | |||
15 | Frances Jacques | Wetherby | 37.02 | 38.21 | +1.19 | ||||
14yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
17 | Louisa Jacklyn | Wetherby | 31.30 | 32.30 | +0.100 | ||||
Event 211 Boys 15yrs & Over 50m Butterfly |
|||||||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Aidan Harris | Wetherby | 31.39 | 31.96 | 3.0 | +0.57 | |||
Event 212 Girls 9,10yrs 50m Freestyle |
|||||||||
9yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
15 | Charlotte Hammond | Wetherby | 55.00 | 45.55 | -9.45 | ||||
10yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
13 | Ruby Sugarman | Wetherby | 39.49 | 37.72 | -1.77 | ||||
10yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
10 | Alice Winn | Wetherby | 42.76 | 42.39 | -0.37 | ||||
Event 213 Boys 11,12yrs 50m Butterfly |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
9 | Byron Jacques | Wetherby | 55.68 | 45.30 | -10.38 | ||||
11yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
6 | William Harper | Wetherby | 53.86 | 47.53 | 1.0 | -6.33 | |||
12yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
3 | Oliver Cunnington | Wetherby | 40.30 | 40.78 | 4.0 | +0.48 | |||
Event 214 Girls 13,14yrs 50m Backstroke |
|||||||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
2 | Millie Davy | Wetherby | 38.04 | 37.65 | 5.0 | -0.39 | |||
8 | Harriet Pask | Wetherby | 38.72 | 38.46 | -0.26 | ||||
13yrs C Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
1 | Eliza Butters | Wetherby | 43.51 | 42.75 | 6.0 | -0.76 | |||
5 | Frances Jacques | Wetherby | 43.94 | 45.84 | 2.0 | +1.90 | |||
14yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | Louisa Jacklyn | Wetherby | 38.69 | 37.45 | 3.0 | -1.24 | |||
Event 215 Boys 15yrs & Over 50m Breaststroke |
|||||||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
2 | Aidan Harris | Wetherby | 36.63 | 38.10 | 5.0 | +1.47 | |||
Event 216 Girls 9,10yrs 50m Butterfly |
|||||||||
10yrs Disqualifications | |||||||||
Name | DQ Information | ||||||||
Ruby Sugarman | 4.4 Starting before the starting signal | ||||||||
Event 217 Boys 11,12yrs 50m Freestyle |
|||||||||
11yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
4 | William Harper | Wetherby | 39.40 | 36.61 | 3.0 | -2.79 | |||
14 | Byron Jacques | Wetherby | 42.47 | 38.83 | -3.64 | ||||
12yrs A Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
7 | Oliver Cunnington | Wetherby | 32.32 | 32.06 | -0.26 | ||||
Event 218 Girls 13,14yrs 50m Breaststroke |
|||||||||
13yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
3 | Frances Jacques | Wetherby | 42.93 | 43.56 | 4.0 | +0.63 | |||
6 | Millie Davy | Wetherby | 47.49 | 45.50 | 1.0 | -1.99 | |||
7 | Eliza Butters | Wetherby | 48.14 | 45.68 | -2.46 | ||||
14yrs B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
6 | Louisa Jacklyn | Wetherby | 42.06 | 43.07 | 1.0 | +1.01 | |||
Event 219 Boys 15yrs & Over 50m Backstroke |
|||||||||
15yrs & Over B Grade | |||||||||
Pos | Name | Team | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
9 | Aidan Harris | Wetherby | 34.29 | 35.11 | +0.82 |