Splits
|
||||||||
Ben Artis |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Boys 100m IM (A Grade)
|
9th | 1:21.18 |
|
-2.37 | ||||
Event 107: Boys 50m Free (A Grade)
|
11th | 31.22 |
|
-0.37 | ||||
Event 111: Boys 50m Fly (A Grade)
|
5th | 33.12 |
|
2.0 | +0.67 | |||
Event 115: Boys 50m Breast (C Grade)
|
2nd | 45.46 |
|
5.0 | -0.48 | |||
Event 119: Boys 50m Back (A Grade)
|
3rd | 34.08 |
|
4.0 | +0.15 | |||
Jack Azemar-Battle |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m IM (A Grade)
|
7th | 1:06.98 |
|
+0.23 | ||||
Event 207: Boys 50m Free (A Grade)
|
10th | 27.11 |
|
-0.52 | ||||
Event 211: Boys 50m Fly (A Grade)
|
9th | 29.75 |
|
+0.03 | ||||
Event 215: Boys 50m Breast (A Grade)
|
4th | 32.43 |
|
3.0 | +0.69 | |||
Event 219: Boys 50m Back (A Grade)
|
4th | 29.62 |
|
3.0 | +1.08 | |||
Molly Azemar-Battle |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 210: Girls 50m Free (B Grade)
|
2nd | 33.61 |
|
5.0 | -0.52 | |||
Event 214: Girls 50m Back (B Grade)
|
9th | 40.85 |
|
-2.39 | ||||
Event 218: Girls 50m Breast (A Grade)
|
1st | 38.79 |
|
6.0 | +0.40 | |||
Thea Barandia |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m IM (B Grade)
|
9th | 1:19.89 |
|
+2.25 | ||||
Event 106: Girls 50m Fly (B Grade)
|
26th | 36.68 |
|
+2.17 | ||||
Event 110: Girls 50m Free (B Grade)
|
2nd | 30.57 |
|
5.0 | +0.99 | |||
Event 114: Girls 50m Back (B Grade)
|
10th | 36.58 |
|
+2.46 | ||||
Event 118: Girls 50m Breast (B Grade)
|
20th | 41.91 |
|
+2.90 | ||||
Evie Battle |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (B Grade)
|
4th | 1:48.38 |
|
3.0 | -4.24 | |||
Event 204: Girls 50m Back (B Grade)
|
5th | 45.58 |
|
2.0 | +3.19 | |||
Event 208: Girls 50m Breast (C Grade)
|
4th | 1:00.72 |
|
3.0 | +0.20 | |||
Event 212: Girls 50m Free (B Grade)
|
6th | 42.03 |
|
1.0 | +1.76 | |||
Event 216: Girls 50m Fly (C Grade)
|
3rd | 57.02 |
|
4.0 | -3.44 | |||
Max Battle |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m IM (B Grade)
|
13th | 1:19.69 |
|
+0.97 | ||||
Event 207: Boys 50m Free (B Grade)
|
10th | 30.64 |
|
+1.20 | ||||
Event 215: Boys 50m Breast (C Grade)
|
5th | 49.62 |
|
2.0 | -2.75 | |||
Event 219: Boys 50m Back (B Grade)
|
17th | 35.34 |
|
+0.64 | ||||
Oliver Battle |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Boys 100m IM (B Grade)
|
2nd | 1:17.95 |
|
5.0 | +0.39 | |||
Event 107: Boys 50m Free (B Grade)
|
12th | 31.12 |
|
+0.70 | ||||
Event 111: Boys 50m Fly (B Grade)
|
9th | 35.31 |
|
+0.99 | ||||
Event 115: Boys 50m Breast (B Grade)
|
9th | 42.06 |
|
-0.34 | ||||
Event 119: Boys 50m Back (B Grade)
|
12th | 34.72 |
|
+2.72 | ||||
Libby Bennett |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m IM (B Grade)
|
2nd | 1:23.63 |
|
5.0 | -4.11 | |||
Event 106: Girls 50m Fly (B Grade)
|
6th | 33.90 |
|
1.0 | +1.89 | |||
Event 110: Girls 50m Free (B Grade)
|
12th | 31.17 |
|
+1.41 | ||||
Event 118: Girls 50m Breast (B Grade)
|
12th | 41.25 |
|
+1.39 | ||||
Pippa Bennett |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (A Grade)
|
7th | 1:18.80 |
|
-0.40 | ||||
Event 210: Girls 50m Free (A Grade)
|
8th | 30.39 |
|
+0.76 | ||||
Event 214: Girls 50m Back (B Grade)
|
1st | 36.06 |
|
6.0 | +0.55 | |||
Event 218: Girls 50m Breast (B Grade)
|
2nd | 40.12 |
|
5.0 | +1.46 | |||
Zach Carney |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m IM (A Grade)
|
7th | 1:21.27 |
|
+0.14 | ||||
Event 205: Boys 50m Breast (A Grade)
|
5th | 41.53 |
|
2.0 | +0.48 | |||
Event 209: Boys 50m Back (B Grade)
|
1st | 38.10 |
|
6.0 | +1.08 | |||
Event 213: Boys 50m Fly (A Grade)
|
5th | 34.67 |
|
2.0 | +0.79 | |||
Event 217: Boys 50m Free (A Grade)
|
6th | 31.79 |
|
1.0 | +0.35 | |||
Anabella Chambers |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (A Grade)
|
10th | 1:23.13 |
|
-3.02 | ||||
Event 206: Girls 50m Fly (A Grade)
|
7th | 34.03 |
|
+0.74 | ||||
Event 210: Girls 50m Free (A Grade)
|
11th | 31.98 |
|
-0.40 | ||||
Event 214: Girls 50m Back (B Grade)
|
2nd | 36.21 |
|
5.0 | +0.63 | |||
Event 218: Girls 50m Breast (B Grade)
|
14th | 42.98 |
|
+1.89 | ||||
Amberley Cross |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 208: Girls 50m Breast (B Grade)
|
5th | 51.54 |
|
2.0 | +1.92 | |||
Event 212: Girls 50m Free (B Grade)
|
1st | 38.87 |
|
6.0 | +0.64 | |||
Amba Fairs-Billam |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 206: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Event 210: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 214: Girls 50m Back |
Scratched | |||||||
Event 218: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Ella Firth |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 104: Girls 50m Back (C Grade)
|
8th | 44.22 |
|
+1.56 | ||||
Event 112: Girls 50m Free (B Grade)
|
16th | 38.44 |
|
-1.72 | ||||
Event 116: Girls 50m Fly (C Grade)
|
1st | 42.60 |
|
6.0 | +1.18 | |||
Maya Herar |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m IM |
Scratched | |||||||
Event 108: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 116: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Naevia Kelly |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 102: Girls 100m IM (A Grade)
|
13th | 1:33.80 |
|
-2.96 | ||||
Event 104: Girls 50m Back (B Grade)
|
16th | 43.15 |
|
+0.11 | ||||
Event 108: Girls 50m Breast (B Grade)
|
5th | 45.03 |
|
2.0 | +2.69 | |||
Event 112: Girls 50m Free (B Grade)
|
8th | 37.51 |
|
-0.92 | ||||
Event 116: Girls 50m Fly (B Grade)
|
6th | 45.09 |
|
1.0 | -3.88 | |||
Quinn-Austin Kelly |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Boys 100m IM |
TKT | 1:06.00 |
|
-1.60 | ||||
Event 107: Boys 50m Free (A Grade)
|
1st | 27.05 |
|
6.0 | -0.62 | |||
Event 111: Boys 50m Fly (A Grade)
|
1st | 29.28 |
|
6.0 | -0.48 | |||
Event 119: Boys 50m Back (A Grade)
|
1st | 30.86 |
|
6.0 | -0.39 | |||
Harry Marples |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 107: Boys 50m Free (B Grade)
|
4th | 33.15 |
|
3.0 | -0.62 | |||
Event 111: Boys 50m Fly (B Grade)
|
10th | 39.16 |
|
-1.39 | ||||
Event 115: Boys 50m Breast (B Grade)
|
5th | 43.19 |
|
2.0 | -2.13 | |||
Darcy Mason |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 108: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Event 112: Girls 50m Free |
Scratched | |||||||
Event 116: Girls 50m Fly |
Scratched | |||||||
Alexa McManus |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 210: Girls 50m Free (C Grade)
|
1st | 38.14 |
|
6.0 | +0.61 | |||
Event 214: Girls 50m Back (C Grade)
|
10th | 46.41 |
|
+1.67 | ||||
Event 218: Girls 50m Breast |
Scratched | |||||||
Charlie Mewes |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 205: Boys 50m Breast (C Grade)
|
3rd | 57.03 |
|
4.0 | -1.80 | |||
Event 209: Boys 50m Back (C Grade)
|
8th | 52.75 |
|
-0.57 | ||||
Event 217: Boys 50m Free (C Grade)
|
8th | 46.38 |
|
-1.45 | ||||
Dawid Naglik |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m IM (A Grade)
|
2nd | 1:08.11 |
|
5.0 | -3.68 | |||
Event 207: Boys 50m Free (A Grade)
|
2nd | 25.51 |
|
5.0 | -0.60 | |||
Event 211: Boys 50m Fly (A Grade)
|
1st | 27.27 |
|
6.0 | +0.19 | |||
Event 215: Boys 50m Breast (B Grade)
|
9th | 40.00 |
|
-1.67 | ||||
Event 219: Boys 50m Back (A Grade)
|
2nd | 29.50 |
|
5.0 | +0.80 | |||
Eliza Naglik |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (B Grade)
|
13th | 1:27.30 |
|
-3.49 | ||||
Event 206: Girls 50m Fly (A Grade)
|
14th | 35.73 |
|
-0.77 | ||||
Event 210: Girls 50m Free (A Grade)
|
15th | 32.01 |
|
+0.08 | ||||
Event 214: Girls 50m Back (B Grade)
|
17th | 39.21 |
|
+2.13 | ||||
Event 218: Girls 50m Breast (B Grade)
|
23rd | 46.49 |
|
+1.00 | ||||
Pippa Smith |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 202: Girls 100m IM (B Grade)
|
22nd | 1:30.24 |
|
-2.37 | ||||
Event 210: Girls 50m Free (B Grade)
|
15th | 35.73 |
|
-0.70 | ||||
Event 218: Girls 50m Breast (B Grade)
|
16th | 47.35 |
|
-1.09 | ||||
William Smith |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 203: Boys 100m IM (B Grade)
|
1st | 1:40.94 |
|
6.0 | -2.95 | |||
Event 209: Boys 50m Back (B Grade)
|
3rd | 40.97 |
|
4.0 | +2.54 | |||
Event 217: Boys 50m Free (B Grade)
|
7th | 39.62 |
|
-0.31 | ||||
Dexter Woodward |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 103: Boys 100m IM (A Grade)
|
13th | 1:23.45 |
|
-6.84 | ||||
Event 107: Boys 50m Free (B Grade)
|
1st | 29.91 |
|
6.0 | -0.20 | |||
Event 111: Boys 50m Fly (A Grade)
|
10th | 32.01 |
|
+0.32 | ||||
Event 119: Boys 50m Back (B Grade)
|
2nd | 37.13 |
|
5.0 | -2.53 | |||
Felix Woodward |
||||||||
Event | Pos | Entry Time | Race Time | Pts | Improvement | |||
Event 109: Boys 50m Back (B Grade)
|
4th | 50.51 |
|
3.0 | -0.32 | |||
Event 117: Boys 50m Free (C Grade)
|
1st | 49.19 |
|
6.0 | -2.80 |