Sprints banner logo
Event Entries Report for Adwick
Back to Index              Entries by Swimmer
Please let your club entry Secretary know immediately if you spot any errors.
 
Event 101 - Event 101: Girls 100m Ind Medley
  Name Age Time  
  Holly Hargrave 11 1:40.58        
  Ella Polwin 12 1:35.24        
  Ella Tait 12 1:25.50        
 
Event 102 - Event 102: Boys 100m Ind Medley
  Name Age Time  
  Thomas Humphries 14 NT        
  Jensen McDermott 9 NT        
  Brandon Sykes 13 1:25.22        
 
Event 103 - Event 103: Girls 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Holly Hargrave 11 45.46        
  Ella Polwin 12 44.12        
  Carys Rosser 12 NT        
  Ella Tait 12 50.50        
 
Event 104 - Event 104: Boys 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Jensen McDermott 9 NT        
 
Event 105 - Event 105: Girls 50m Butterfly
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 106 - Event 106: Boys 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Thomas Humphries 14 NT        
  Brandon Sykes 13 34.95        
 
Event 107 - Event 107: Girls 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Holly Hargrave 11 52.17        
  Caitlin Humphries 11 NT        
  Ella Polwin 12 51.00        
  Ella Tait 12 1:00.14        
 
Event 108 - Event 108: Boys 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Harrison Binks 10 NT        
  Jensen McDermott 9 NT        
 
Event 109 - Event 109: Girls 50m Freestyle
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 110 - Event 110: Boys 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Brandon Sykes 13 38.96        
 
Event 111 - Event 111: Girls 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Holly Hargrave 11 41.00        
  Caitlin Humphries 11 NT        
  Ella Polwin 12 40.12        
  Carys Rosser 12 NT        
  Ella Tait 12 45.15        
 
Event 112 - Event 112: Boys 50m Butterfly
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 113 - Event 113: Girls 50m Backstroke
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 114 - Event 114: Boys 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Thomas Humphries 14 NT        
 
Event 115 - Event 115: Girls 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Holly Hargrave 11 47.06        
  Caitlin Humphries 11 NT        
  Ella Polwin 12 47.20        
  Ella Tait 12 58.13        
 
Event 116 - Event 116: Boys 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Harrison Binks 10 NT        
  Jensen McDermott 9 NT        
 
Event 117 - Event 117: Girls 50m Breaststroke
  Name Age Time  
No entries in this event
 
Event 118 - Event 118: Boys 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Brandon Sykes 13 41.90        
 
Event 201 - Event 201: Girls 100m Ind Medley
  Name Age Time  
  Ellie-Ann Allen 10 NT        
  Alexis Davies 9 NT        
  Roxanne Davis 10 1:38.90        
  Chloe Dixon 9 1:50.30        
  Darcy Paul 10 NT        
  Caitlin Plant 10 NT        
  Darcy Randall 14 NT        
  Eliyanna Wearmouth 10 NT        
 
Event 202 - Event 202: Boys 100m Ind Medley
  Name Age Time  
  Noah Brown 11 1:32.50        
  Jack Burtoft 16 NT        
  Ryan Hughes 11 1:35.89        
  Cohen Leonard 11 1:33.00        
  Callum Morris 17 1:11.14        
 
Event 203 - Event 203: Girls 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Ellie-Ann Allen 10 NT        
  Alexis Davies 9 NT        
  Roxanne Davis 10 58.88        
  Darcy Paul 10 NT        
  Caitlin Plant 10 NT        
  Eliyanna Wearmouth 10 NT        
 
Event 204 - Event 204: Boys 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Noah Brown 11 49.36        
  Lewis Davis 12 52.13        
  Ryan Hughes 11 1:16.02        
  Cohen Leonard 11 47.50        
 
Event 205 - Event 205: Girls 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Darcy Randall 14 NT        
 
Event 206 - Event 206: Boys 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Jack Burtoft 16 NT        
 
Event 207 - Event 207: Girls 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Ellie-Ann Allen 10 NT        
  Alexis Davies 9 NT        
  Roxanne Davis 10 1:02.16        
  Chloe Dixon 9 56.20        
  Evelyn Kemp 10 52.15        
  Darcy Paul 10 NT        
  Caitlin Plant 10 NT        
  Eliyanna Wearmouth 10 NT        
 
Event 208 - Event 208: Boys 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Noah Brown 11 41.23        
  Lewis Davis 12 48.10        
  Cohen Leonard 11 43.25        
 
Event 209 - Event 209: Girls 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Darcy Randall 14 NT        
 
Event 210 - Event 210: Boys 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Jack Burtoft 16 NT        
  Callum Morris 17 31.09        
 
Event 211 - Event 211: Girls 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Ellie-Ann Allen 10 NT        
  Alexis Davies 9 NT        
  Roxanne Davis 10 49.81        
  Darcy Paul 10 NT        
  Caitlin Plant 10 NT        
  Eliyanna Wearmouth 10 NT        
 
Event 212 - Event 212: Boys 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Noah Brown 11 46.30        
  Lewis Davis 12 NT        
  Cohen Leonard 11 45.59        
 
Event 213 - Event 213: Girls 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Darcy Randall 14 NT        
 
Event 214 - Event 214: Boys 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Jack Burtoft 16 NT        
  Callum Morris 17 35.83        
 
Event 215 - Event 215: Girls 50m Butterfly
  Name Age Time  
  Ellie-Ann Allen 10 NT        
  Alexis Davies 9 NT        
  Chloe Dixon 9 51.97        
  Evelyn Kemp 10 50.27        
  Darcy Paul 10 NT        
  Eliyanna Wearmouth 10 NT        
 
Event 216 - Event 216: Boys 50m Freestyle
  Name Age Time  
  Noah Brown 11 36.81        
  Lewis Davis 12 39.78        
  Ryan Hughes 11 43.95        
  Cohen Leonard 11 36.28        
 
Event 217 - Event 217: Girls 50m Breaststroke
  Name Age Time  
  Darcy Randall 14 NT        
 
Event 218 - Event 218: Boys 50m Backstroke
  Name Age Time  
  Jack Burtoft 16 NT        
  Callum Morris 17 34.28